Dostałem pracę u ojca w firmie mimo, iż nie posiadałem żadnego doświadczenia. Tata chciał, żebym pracował i zarabiał na siebie a doświadczenie to uznał, że szybko zdobędę. Trafiłem do działu, w którym pracowali ludzie odpowiedzialni za organizowanie różnych imprez.

Pierwsze zorganizowanie imprezy integracyjnej

organizacja imprez integracyjnych warszawaPrzez pracowników byłem traktowany początkowo jak praktykant, ponieważ o niczym nie miałem żadnego pojęcia. Szybko jednak pokazałem, że na wiele mnie stać i dostawałem coraz to poważniejsze zadania do wykonania. Po kilku miesiącach byłem już w pełni samodzielny i dostałem pierwsze poważne zlecenie. Zadaniem działu była organizacja imprez integracyjnych warszawa i dostałem swoje pierwsze zlecenie. Zgłosił się do nas klient, który posiadał bardzo dużą firmę i chciał, żebyśmy zorganizowali dla niego imprezę w plenerze. Od razy wpadło mi do głowy mnóstwo interesujących pomysłów, które postanowiłem przedstawić klientowi. Zrobiłem sobie plan imprezy integracyjnej i wziąłem pod uwagę wszystkie uwagi, które miał klient. Jak już miałem gotowy projekt to umówiłem się z nim na spotkanie. Pojechałem na nie sam, ponieważ pracownicy mi ufali i wiedzieli, że sobie poradzę. To było moje pierwsze spotkanie a plany, które przedstawiłem klientowi spotkały się z pozytywną oceną. Mogłem zabrać się za wdrażanie swojego pomysłu. W pracy kolegom wszystkim się od razu pochwaliłem i gratulowali mi sukcesu. Ojciec oczywiście był ze mnie dumny a ja dziękowałem mu za to, że obdarzył mnie zaufaniem.

Po latach pracy okazało się, że byłem najlepszym pracownikiem. Posiadałem do tego zawodu odpowiednie predyspozycje, które odziedziczyłem po ojcu. Dzięki mojemu zaangażowaniu zarabiałem także o wiele więcej pieniędzy niż na początku pracy w tej firmie.

Close Menu