Mieszkałem w okolicy, gdzie do najbliżej stacji było kilkanaście kilometrów. Budowana była akurat tam droga główna, która miała prowadzić do autostrady i to dał mi pole do popisu. Zdecydowałem się otworzyć stację benzynową zwłaszcza, że miałem znajomości w branży.

Zakup dużego zbiornika gazowego

zbiornik gazowy śląskieMoja stacja benzynowa dość szybko została uruchomiona i nawet miałem wielu klientów, którzy odwiedzali mnie regularnie. Miałem niskie ceny i dobrej jakości paliwo, co szybko zostało docenione. Nie oferowałem jednak gazu i postanowiłem to szybko zmienić. Miejsce na stacji na zbiornik gazowy było i dlatego zdecydowałem się zamówić dość duży zbiornik gazowy Śląskie województwo było duże i łatwo znalazłem producenta takich zbiorników. Zależało mi na czasie i dlatego zdecydowałem się na współpracę z firmą, która dawała gwarancję szybkiej realizacji zamówienia. Wybrałem zbiornik gazowy, który był nowoczesny i wykonany z solidnych materiałów. Posiadał niezbędne atesty i był dość tani. W okolicy ludzie często tankowali gaz i zaglądali na moją stację, ale odchodzili z kwitkiem. Musiałem to jak najprędzej zmienić. Zbiornik gazowy dotarł po trzech dniach. Zleciłem jego dostawę firmie zewnętrznej, która specjalizowała się w dostawach takich dużych zbiorników. Pracownik specjalizujący się w montażu zbiorników i podłączania gazu wszystko u mnie przeprowadził i dzięki temu na mojej stacji był dostępny gaz. Naturalnie od razu zwiększyła mi się ilość klientów a tego oczekiwałem właśnie.

Kiedy budowa drogi już się zakończyła, to koło mojej stacji benzynowej przejeżdżało mnóstwo samochód. Tankowały u mnie nawet tiry i sprzedawałem spore ilości gazu i benzyny. Dobrze, że zdecydowałem się na duży zbiornik na gaz, to nie musiałem go tak często napełniać.