Prowadzeniem placówki medycznej zajmuję się od dwunastu lat. W tym czasie mocno się rozwinęliśmy i posiadamy więcej specjalistów w przychodni. W zeszłym roku postanowiłem także zatrudnić jakiegoś dobrego psychoterapeutę do swojej załogi.

Placówka medyczna z nowym psychoterapeutą

psychoterapeuta z PoznaniaPoszukiwania pracownika rozpocząłem od pytania znajomych, czy mają kogoś godnego do polecenia. W naszej branży wszyscy się znają i wiedziałem, że w ten sposób najszybciej kogoś uda się znaleźć. Maciej, chirurg plastyczny z Łomży powiedział, że jest świetny psychoterapeuta z Poznania, z którym warto podjąć współpracę. Był otwarty na rozmowy i skontaktowałem się z nim od razu. Potrzebowałem dobrego specjalisty i byłem w stanie przystać na wszystkie jego warunki. Pacjenci sporo płacą za pomoc medyczną i potrzebny był człowiek z ogromnym doświadczeniem. Spotkanie z tym psychoterapeutą odbyło się w moim gabinecie w placówce medycznej. Chciałem, żeby przy okazji zobaczył jak wygląda przychodnia oraz jakim sprzętem dysponujemy. Pokazałem mu nawet gabinet, który jest przygotowany dla psychoterapeuty i widziałem, że wszystko mu się spodobało. Kiedy rozmowy weszły na kwestie wynagrodzenia to zostawiłem mu pole do popisu. Nie chciałem nic oferować zanim on nie podał swojej stawki. Dogadaliśmy się i zgodził dla mnie pracować. Cieszyłem się, że w mojej placówce medycznej został zatrudniony świetny psychoterapeuta z Poznania i mogliśmy również z tego zakresu pomagać naszym pacjentom. Wszystko ułożyło się doskonale.

Z usług psychoterapeuty korzystało wiele osób od samego początku. Marcin od razu się dobrze poczuł u nas i polubił go cały personel. Takiego właśnie pracownika potrzebowałem do swojego zgranego zespołu specjalistów. Dokonałem na prawdę dobrego wyboru.

 

Close Menu