W swoim mieszkaniu mieszkam już pięć lat. Mieszkam w Warszawie bo tak naprawdę nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej. Po prostu tu się urodziłem, tu chodziłem na studia i tu teraz pracuję. Mam tu też znajomych i tak naprawdę cale moje życie kręci wokół tego miasta.

Nowy stół drewniany? To doskonały pomysł!

stół drewniany

Nie wiem czy to tak do końca dobrze być związanym z jednym miastem bo w razie jakiejś na przykład zawodowej porażki nie wiem czy potrafiłbym mieszkać w innym mieście. Moje mieszkanie nie jest nowe i tak naprawdę gdy je kupiłem praktycznie nic w nie pieniędzy nie wkładałem. Po prostu myślałem, że z czasem znajdę sobie jakąś odpowiednią dziewczynę i to razem z nią będę wybierał meble i urządzał mieszkanie tak jak się nam podoba. Jednak raczej dłużej nie mogę już czekać bo mijają lata a moje mieszkanie wygląda coraz gorzej. Postanowiłem zamówić chociaż blaty kuchenne drewniane, bo stare są już naprawdę bardzo zniszczone. Kolega powiedział mi ostatnio, że mam je zmienić bo nie może się patrzeć na te stare. Niedaleko mojego bloku są usługi stolarskie gdzie mogę takie blaty zamówić. Jednak przy okazji zamówię jeszcze trwałe stoły drewniane na zamówienie Warszawa,bo te stoły także już od dawna chodzą mi po głowie. Stare stoły są przede wszystkim małe i zawsze jest problem gdy chcę zaprosić więcej osób do mieszkania. Widziałem tez, że na osiedlu otworzyła się pracownia rzeźbiarska i stwierdziłem że wejdę i zobaczę co można tam zamówić. Może stolarz doradzi mi co wziąć najlepiej.Może bym kupił coś tam co będzie pasowało do mojego mieszkania.

Będę także malował całe mieszkanie. Nie wiem jeszcze czy pomaluje je na jakieś kolory czy po prostu całe na biało. W każdym razie i tak zawsze będzie wyglądało lepiej na pewno niż teraz. Mój kolega często maluje jakieś pomieszczenia i powiedział, że może mi pomóc, jednak chcę najpierw sam spróbować.

Close Menu