Byłam zaskoczona, gdy któregoś dnia moja rodzina oświadczyła mi, że wyjeżdżamy na jakiś czas do innego miasta. Podobno nasza rodzina zostawiła jakieś niezałatwione sprawy i potrzeba było czasu, żeby wszystko uporządkować. Dlatego mieliśmy wybrać się do stolicy. Ciekawiło mnie jednak, gdzie będziemy nocować.

Tymczasowo wynajmujemy mieszkanie

krótkoterminowy wynajem apartamentów warszawaRodzice stwierdzili, że nie ma sensu wynajmować pokoju w hotelu, ponieważ będziemy potrzebowali spokoju i spotkań z adwokatem, a nie wypada przyjmować go w pokoju hotelowym. Dlatego tata znalazł jakiś krótkoterminowy wynajem apartamentów warszawa, co najbardziej im odpowiadało, więc zdecydowali się na taką opcję. W apartamentach do wynajęcia był spokój,ponieważ wyglądały one jak normalne mieszkania i wokół było cicho. Na początku rodzice wyjechali załatwiać sprawy w mieście i cały apartament był tylko dla mnie. Cieszyłam się bardzo, bo wyglądał jak z filmu. Robiłam setki zdjęć, wylegiwałam się na łóżku, czytałam książki i oglądałam telewizję. Tata naprawdę potrafił wybrać nam coś pięknego. Mieliśmy też spory balkon i akurat nadchodziły już pierwsze promienie słońca, więc mogłam się trochę poopalać. Nie ma to jak relaks w Warszawie. Popołudniami jeździłam z rodzicami zwiedzać miasto, kiedy mieli siły na spacerowanie. A gdy czekały ich sprawy biznesowe, to zostawałam w apartamencie, bo sama pewnie zgubiłabym się w tak dużym mieście. No ale chociaż miałam tam co robić i się nie nudziłam.

Miły wyjazd do Warszawy bardzo szybko się skończył i żałowałam. Podobało mi się i na pewno jeszcze kiedyś tutaj przyjadę. Najbardziej podobał mi się apartament, ponieważ był czysty, nowoczesny i zadbany. Gdybym miała tak urządzone we własnym domu, to pewnie w ogóle bym nie wychodziła, tylko wiecznie zapraszała koleżanki.

Close Menu