Byłem właścicielem kilku lokali użytkowych, z czego jeden stał pusty. Nie miałem na niego pomysłu i dlatego zwlekałem. W końcu zdecydowałem, że przygotuję tam studio fotograficzne, które przeznaczę na wynajem. Wiedziałem, że będą z tego dość dobre pieniądze.

Studio fotograficzne wynajęte młodemu człowiekowi

studio foto do wynajęcia w WarszawieDlaczego właśnie studio foto? Ponieważ w okolicy nie było ani jednego studia, które świadczyło usługi. Wiedziałem, że znajdzie się szybko ktoś chętny, bo lokal umiejscowiony był w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta. Ponadto miało to być jedyne studio foto do wynajęcia w Warszawie i to dawało mi gwarancję, że ten plan wypali. Nie bardzo wiedziałem jak powinno takie studio wyglądać i jaki sprzęt w nim powinien się znaleźć, dlatego poprosiłem o pomoc specjalistę. Zamierzałem wynająć kompleksowo wyposażone studio, bo to dawało gwarancję wyższych zysków. Stać mnie było na kupno niezbędnego wyposażenia i sobie na to pozwoliłem. Zanim prace remontowe w lokalu dobiegły końca, to umieściłem ogłoszenie z informacją, że do wynajęcia jest nowoczesne studio fotograficzne i czekałem na odzew. Od razu zadzwoniło do mnie kilku zainteresowanych ofertą. Ostatecznie wynająłem studio fotograficzne młodemu człowiekowi, który dopiero zaczynał w branży. Zdecydował się działać na własną rękę i mi tym zaimponował. Nieco obniżyłem mu koszt najmu, żeby miał łatwiejszy start. Był zadowolony z wyposażenia, które było dostępne i bardzo wdzięczny za to, że jemu właśnie wynająłem ten lokal.

Z płatnościami za wynajmowane studio nie było żadnych problemów, ponieważ chłopak zawsze na czas wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Dbał o lokal i mogłem mu w pełni zaufać. Planuję kupić jeszcze budynek, który przerobię na biurowiec. Jestem w trakcie negocjacji.