U nas w Gdyni jest przedsiębiorca, który całkiem nieźle funkcjonuje na rynku. Swego czasu zainwestował w ośrodki wypoczynkowe a ostatnio wykupił niezły teren. Chce tam postawić komfortowe domy letniskowe nad morzem i ogłosił przetarg.

Domki letniskowe i dobra oferta

domki letniskowe nad morzemSpecjalizuję się w tej dziedzinie i już wielokrotnie stawiałem domki drewniane nad morzem, dlatego chętnie wziąłem udział w tym przetargu. Wiem doskonale jakie ceny zaoferować na rekomendowane domki letniskowe nad morzem, żeby moja oferta była konkurencyjna. Pojechałem nawet sprawdzić jak wygląda ten termin, żeby zrobić projekt jak będą wyglądały wszystkie domki letniskowe nad morzem. Na pewno to wpłynie na podjęcie decyzji przez właściciela tego terenu. Wiem, że w przetargu weźmie udział wiele firm z województwa, dlatego muszę się przyłożyć, żeby moja oferta była bezkonkurencyjna. Wykonałem projekt na domki letniskowe nad morzem i nawet zagospodarowałem miejsce na stołówkę, do której będzie dobre dojście z każdego miejsca. Wyznaczyłem także teren na miejsca parkingowe, aby goście mieli gdzie zostawić swoje samochody. Komfortowe domki nad morzem mają się znajdować na zalesionym terenie. Ustawiłem zatem wszystkie domki letniskowe nad morzem w taki sposób, że nie będzie konieczna wycinka żadnego drzewa a na to pewnie potrzebne będą dodatkowe zezwolenia. Mój projekt był bardzo starannie wykonany i od razu wysłałem go do faceta, który organizuje przetarg. Zaniżyłem nieco ceny za budowę, żeby mieć większą pewność, że mi się uda wygrać. Kiedy przyszedł już termin ogłoszenia wyników to od samego rana czekałem pod biurem.

Byłem bardzo podekscytowany i jak rozmawiałem z innymi przedsiębiorcami to nabierałem pewności, że mam wygraną w kieszeni. Ogłoszenie było około godziny dziesiątej. Wygrałem! Jestem szczęśliwy.

Close Menu