• Post author:
  • Post category:Usługi

W ofercie firm produkujących wyroby do łazienek można znaleźć wiele innowacji. Pojawiają się bezwodne pisuary, dozowniki na mydło w piance, czy też krany które same puszczają strumień wody jeśli się postawi pod nie rękę. Również suszarki automatyczne wyglądają inaczej niż kiedyś.

Najlepsza suszarka automatyczna

suszarki kieszeniowe do rąkDawniej suszarki były małe, ich wylot wywiewu był taki że nawet jednej dłoni nie dało się dobrze wysuszyć, nie wspominając o obu rękach naraz. Były one bardzo głośne, a nawiew powietrza był słaby lub za chłodny. Nie suszył dobrze rąk. Teraz na szczęście można znaleźć wiele dobrych modeli suszarek. Często wybierane są na przykład suszarki kieszeniowe do rąk. To suszarka inna niż wszystkie. Ręce wkłada się do otworu między dwoma częściami suszarki. Woda z rąk nie kapie na kafle, bo całość jest osłonięta. Można też mieć suszarki pod które podkłada się ręce, ale już z szerokim, praktycznym nawiewem. Na co warto zwracać uwagę przy zakupie suszarki? Na pewno modele ciche cieszą się powodzeniem. Standardowe były dosyć hałaśliwe, niektóre brzmiały jak silnik w samolocie odrzutowym. Obecne suszarki działają cicho i nikomu nie przeszkadzają. Liczy się także sam nawiew. Powinien być przyjemnie ciepły, nie może parzyć rąk, ale chłodny też będzie nieprzyjemny. Nawiew powinien być na tyle mocny by w kilka sekund wysuszył mokre ręce, ale też nie taki mocny żeby było trudno utrzymać ręce pod suszarką. Złoty środek zawsze będzie najlepszy przy zakupach.

Suszarka nie powinna pobierać dużo energii, miała filtr powietrza, który zapobiega namnażaniu się bakterii, jak również są dostępne suszarki z miejscem na umieszczenie kostki zapachowej, która będzie odświeżała powietrze w łazience. Dobra suszarka to inwestycja na lata, która się zwróci.