Kilka miesięcy temu wróciłam z zagranicy i postanowiłam dobrze zainwestować zarobione pieniądze. Od wielu lat marzyłam o tym, aby otworzyć swoją własną działalność usługową związaną z branżą hotelarską. Jakiś czas później znalazłam wspaniałą lokalizację i rozpoczęłam poszukiwania hotelarskiego asortymentu.

Zakup ładnej porcelany Lubiana dla hotelu

ładna porcelana lubianaOtwarcie mojego hotelu, który prowadziłam wraz z zaprzyjaźnionymi współpracownikami, miało nastąpić za kilka miesięcy, a my musieliśmy zacząć kupować i zamawiać wszelkie profesjonalne sprzęty.  Urządzenia, meble oraz profesjonalny sprzęt do kuchni szybko znalazł się w naszym hotelu. Jeśli chodziło o wyposażenie kuchni, sama chciałam wszystkiego dopilnować i wraz z pracownikami szukałam  asortymentu w Internecie. Na jeden ze stron, zauważyłam, że wyjątkowo ładna porcelana Lubiana będzie idealnie pasować do wyposażenia naszej kuchni. Wobec zgody ogółu, przystąpiliśmy do zamówienia. Z opisu produktu w sklepie, dowiedzieliśmy się, że komplety, które zamawiamy charakteryzują się wyjątkową trwałością, są odporne na zarysowania i dzięki temu posłużą na długie lata. Zamówiliśmy sporą ilość naczyń. Wkrótce w naszej kuchni hotelowej, znalazło się pięć serwisów obiadowych wykonanych z białej porcelany, kilkadziesiąt sztuk talerzy głębokich, filiżanek, talerzyków deserowych o kwadratowym kształcie, półmisków, kilkanaście salaterek idealnie nadających się do bufetu szwedzkiego, a także kilkadziesiąt misek i serwisów kawowych. Po jakimś czasie, postanowiliśmy dokupić jeszcze kilka kompletów naczyń tej firmy, które wykonane były z bardzo trwałej porcelany i miały bardzo ciekawe elementy ozdobne kwiatowe. Te delikatne połączenie wzornictwa oraz śnieżnej bieli, perfekcyjnie pasowało do wystroju naszego hotelu. Byliśmy bardzo zadowoleni z zakupów, ponieważ firma, którą wybraliśmy dostarczyła nam produkty trwałe, modne i przede wszystkim bardzo estetyczne.

Otwierając swój własny hotel musiałam dobrać wiele elementów wyposażenia wnętrz. Największą przyjemność sprawiły mi jednak zakupy do naszej hotelowej kuchni, ponieważ naczynia na których wydawaliśmy posiłki były niezwykle urodziwe, stabilne i co najważniejsze, przydatne w branży hotelarskiej.