Niestety, ale od czasu do czasu wielu osobom przydarzają się różnego rodzaju awarie związane z instalacją wodną oraz instalacją kanalizacyjną. Związane to jest, z tym że nie wykonujemy regularnego czyszczenia kanalizacji i rury pod wpływem ścieków zanieczyszczają się i tworzą zatory. Warto wtedy wezwać pogotowie kanalizacyjne, które szybko usunie powstałe awarie.

Skuteczna pomoc w awariach kanalizacyjnych

pogotowie kanalizacyjne we WrocławiuNatychmiastowy wyjazd do klienta i szybkie usunięcie awarii oferuje nam profesjonalne pogotowie kanalizacyjne we Wrocławiu. Znajdziemy tam pomoc profesjonalistów, którzy od wielu lat zajmują się awariami związanymi z instalacją kanalizacyjną, a także z instalacją wodną. Mamy wtedy pewność, że fachowcy w ciągu bardzo krótkiego czasu dokonają niezbędnej inspekcji wideo, na podstawie której oceniają możliwość usunięcia awarii oraz wszelkich zatorów, które powstały w rurach. Najczęściej wykorzystuje się metodę mechaniczną, która polega na czyszczeniu rur za pomocą specjalnej spirali. Jest to najczęściej stosowane w instalacjach wewnętrznych w domach oraz w biurach, a także innych instytucjach publicznych. Bardzo często z takiego rozwiązania korzystają właściciele lokali gastronomicznych, gdzie do odpływów wyrzuca się bardzo często resztki jedzenia, a także tłuszcz. W takich miejscach powinniśmy regularnie dokonywać czyszczenia rur za pomocą domowych środków chemicznych, ale również warto wezwać pogotowie kanalizacyjne, które przeprowadzi dogłębne czyszczenie.

Będziemy mieli wtedy pewność, że rury, które zostały wyczyszczone posłużą nam przez wiele lat bez żadnych awarii. Możemy również wykorzystanie metodę ciśnieniową, która polega na wprowadzeniu węża do rur kanalizacyjnych i tłoczenia wody pod bardzo dużym ciśnieniem. W ten sposób również bardzo szybko usuwamy wszelkie osady oraz stare korzenie, które rozwinęły się w rurach.

Close Menu