Co roku planowałem sobie urlop już na początku roku. Dzięki temu nie było niespodzianek z brakiem terminów czy miejsc. Każdego roku odwiedzałem inne miejsce, bo lubiłem urozmaicenie. Znajomi polecali mi różne miejsca i zawsze byłem zadowolony z takiego pobytu.

Wynajęcie apartamentu w poleconym przez kolegę pensjonacie

pensjonaty kudowa zdrójOstatnio coś czytałem, że pod względem turystyki bardzo mocno rozwinięta była Kudowa Zdrój i właśnie tam zamierzałem spędzić urlop w tym roku. Musiałem tylko podpytać kogoś znajomego, czy tam był i jaki pensjonat warto było wziąć pod uwagę. Z pomocą przybył mój kolega z pracy, który znał wszystkie pensjonaty Kudowa Zdrój była jego miejscowością rodzinną i stąd posiadał takie informacje. Powiedziałem koledze jakie są moje oczekiwania co do pokoju w pensjonacie i on na tej podstawie polecił mi konkretne miejsce. Wszedłem na stronę internetową pensjonatu i mogłem wszystko dokładnie zobaczyć. Zarezerwowałem sobie apartament, który był bardzo komfortowy, zresztą jak cały pensjonat. Na dodatek koszt takiego apartamentu nie był wygórowany a dostępne miałem wszystkie udogodnienia. Urlop zamierzałem spędzić w pierwszej połowie lipca i taki termin sobie zarezerwowałem. Wpłaciłem od razu zaliczkę, żeby mieć pewność, że apartament został dla mnie zarezerwowany. Czas szybko leciał i zanim się obejrzałem już był lipiec. Na urlop wyjechałem w piątek rano i byłem bardzo podekscytowany. Do miejscowości trafiłem bez problemu, bo włączyłem sobie nawigację w telefonie.

Apartament, w którym zameldowałem się na czas urlopu był wręcz luksusowy. Miałem dostęp do własnej łazienki, tarasu a w barku było pełno alkoholu. Wszystko do mojej dyspozycji. Darmowy internet i telewizja satelitarna również były miłą atrakcją. Wybrałem dobrze.

Close Menu