Wraz z mężem i naszymi wspólnymi przyjaciółmi zdecydowaliśmy się wyjechać na urlop. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się na chwile, które mieliśmy spędzić razem, ponieważ na prawdę dawno już nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Tym razem postanowiliśmy powrócić do miejsca, gdzie się w sumie poznaliśmy.

Dlaczego wybraliśmy pensjonat?

pensjonat góry świętokrzyskieKilka miesięcy przed urlopem, szukaliśmy z Wiktorem miejsca, gdzie się zatrzymamy. W końcu padło na pensjonat góry świętokrzyskie mają w sobie magię tylko należy ją dostrzec. Pensjonat wybraliśmy taki, w którym nie mieliśmy okazji jeszcze przebywać. Przede wszystkim zależało nam na tym, żebyśmy wszyscy znajdowali się w tym samym miejscu. Zwracaliśmy także uwagę na to, czy parking jest bezpłatny, a także czy jest możliwość wykupienia wyżywienia na ten czas. Razem z przyjaciółmi stwierdziliśmy, że skoro wyjeżdżamy na kilkudniowy urlop to powinniśmy z tego korzystać. W sumie zgodziłam się z nimi po dłuższym zastanawianiu się. Przecież wyjeżdżamy po to, żeby dobrze się razem bawić, a także odpocząć od codzienności. Jak miałabym niby odpocząć podczas gotowania? Pensjonaty mają to do siebie, że człowiek niemalże czuje się tam, jak w domu. Nie ma w ogóle porównania, jeśli chodzi o pensjonaty czy hotele. Ja osobiście o wiele lepiej czuję się w pensjonacie niż hotelu, gdzie nie ma takiej atmosfery, jakiej bym sobie życzyła. Ceny jeśli chodzi o pensjonaty są bardzo różne i poleciłabym wam, żebyście troszkę poszukali zanim wybierzecie jedno konkretne miejsce.

Mój szanowny małżonek wybierał pokój dla nas i bardzo się ucieszyłam, kiedy okazało się, że po wyjściu na balkon mamy piękny widok na góry świętokrzyskie. Zakochałam się w tym widoku i mogłabym zostać tutaj na zawsze. Nie zawahałabym się nawet przez minutę. Już jako mała dziewczynka pokochałam góry, kiedy tata mnie w nie zabierał.

Close Menu