Moja mama od lat choruje na łuszczycę. Można powiedzieć, że nauczyła się już żyć z tą choroba. Oczywiście są okresy gdy praktycznie nie widać żeby miała jakiś problem a są takie momenty, że rzeczywiście ma dużo zmian chorobowych.

Nanosrebro na łuszczycę

nanosrebroMama co jakiś czas szuka jakiś nowych kosmetyków i preparatów, aby jakoś walczyć z objawami tej choroby. Nie jest to wcale takie proste. Ostatnio jednak dość przypadkowo natknęłam się na dość długi artykuł na temat tego czym jest tanie nanosrebro i kiedy się je stosuje. Okazuje się, że takie nano srebro może być stosowane w takich chorobach jak między innymi łuszczyca. Od razu poszukałam produktów w internecie i sprawdziłam czy są dostępne. Postanowiłam, że kupię mamie takie mydełko ze srebrem. Jest też srebrna woda, która pomaga na wiele dolegliwości i działa przeciwzapalnie. W internecie znalazłam też informacje o tym, że jest coś takiego jak nano złoto, które jest dostępne pod różną postacią. A także złoto koloidalne, które najczęściej sprzedawane jest w buteleczkach jako płyn do picia w małych ilościach. Tak naprawdę pierwszy raz spotkałam się z takimi preparatami. Gdy powiedziałam o tym mamie okazało się, że kiedyś ktoś jej coś mówił na ten temat jednak nigdzie takich preparatów nie widziała w sklepie. W sumie po czasie zapomniała o tym. Ucieszyła się bardzo, że zamówiłam jej to mydełko. Miała nadzieję na to, że może jakoś złagodzić objawy choroby. No sama byłam ciekawa tego co będzie gdy zacznie je stosować. Mydełko otrzymałam bardzo szybko i to bardzo ładnie zapakowane. Spokojnie takie mydełko mogłabym komuś dać na prezent.

Dobrze wiedzieć na przyszłość, że w tym właśnie sklepie tak ładnie pakują towar. Mydełko jest praktycznie bezzapachowe a trochę szkoda bo spodziewałam się jednak, że będzie ładnie pachniało.