Nazywam się Inga i razem z rodzicami mieszkamy w pięknym domu na wsi pod Warszawą. Moi rodzice są zaradnymi ludźmi, dzięki czemu zarabiają naprawdę świetne pieniądze. Założona przez nich szkoła tenisa w Warszawie przynosi bardzo duże zyski. Co prawda nauka tenisa w ich szkole nie należy do najtańszych ale jest to uzasadnione.

Tani tenis dla dzieci to dobre rozwiązanie

tenis dla dzieciMoi rodzice przykładają ogromną wagę do tego, aby zajęcia odbywały się regularnie, poprawnie i błyskawicznie działają, jeżeli ktoś popełnia nawet najmniejszy błąd. Ich lekcje tenisa wyszkoliły niejednego zawodowego gracza w Warszawie. Dla rodziców tenis odgrywa ponadto bardzo ważną rolę, ponieważ to dzięki niemu się poznali. Kiedyś byli na zawodach, które organizowała szkoła tenisa i dzięki tym zawodom tata zauważył jak mama gra i postanowił ją bliżej poznać, ponieważ bardo mu imponowała. Rodzice kładą także duży nacisk jeżeli chodzi o tani tenis dla dzieci – warszawa, ponieważ uważają, że im wcześniej zacznie się grać, tym lepsze efekty można uzyskać w przyszłości i nawet zrobić karierę międzynarodową. Imponuje mi zapał i zaangażowanie moich rodziców, bo widać, że ta szkoła tenisa jest spełnieniem ich marzeń. Mama zawsze przed zajęciami dla dzieci wyjaśnia rodzicom, dlatego tenis odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecka i jaki ma wpływ także na samopoczucie czy samoocenę. Dzieciaki nabierają pewności siebie co ma także wpływ na wyniki w nauce. Rodzice zatrudniają kilkunastu instruktorów, ponieważ szkoła tenisa jest bardzo duża i ma wielu klientów.

Tak się rozbudowała, że sami nie byliby w stanie prowadzić lekcji tenisa dla wszystkich zainteresowanych. Ostatnio nawet wujek się zapisał na lekcje tenisa do rodziców i chodzi regularnie. Opowiada, że jest bardzo zadowolony i poprawił sobie krążenie a płuca się rozszerzyły.