W swoim życiu prowadziłem z żoną już wiele biznesów. Wiele z nich powiązane było z szyciem oraz ubraniami. Teraz prowadzimy firmę, która również zajmuje się szyciem, tyle, że nie ubrań, a toreb i innych dodatków. Specjalizujemy się w szyciu prostych toreb bawełnianych. Prowadzimy ich sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Nasze torby są tanie ale dobrej jakości

niedrogie szycie toreb bawełnianychNa rynku nasza firma istnieje cztery lata. Jest wiele firm, które oferuje niedrogie szycie toreb bawełnianych, ale moim zdaniem moja firma wyróżnia się tym, że posiadamy naprawdę szeroką gamę wielkości takich bawełnianych toreb, a także ich kolorów. Nie mamy też żadnych problemów by dostosować do potrzeb klienta np. długość uchwytów torby. Oczywiście aby móc zamówić u nas spersonalizowane torby bawełniane trzeba zamówić ich określoną ilość, w większości przypadków co najmniej pięćdziesiąt. Myślę, że to i tak nie jest wcale tak dużo, jeżeli porównać naszą ofertę z tym, co proponują inne firmy. Poza tym im więcej sztuk toreb się zamawia tym większy rabat przyznajemy przyznajemy takiemu klientowi przez co koszt jednej torby bawełnianej jest mniejszy. Analizując zamówienia klientów mogę stwierdzić, że najbardziej popularne są teraz małe torby bawełniane ale z długimi uchwytami. Często też klienci proszą o to by paski były w innych kolorach niż standardowa torba. Bardzo popularny jest kolor czarny.

Mamy własny sklep internetowy, w którym sprzedajemy nasze torby bawełniane. Mamy też możliwość zakupienia pojedynczych sztuk najbardziej popularnego modelu. Parę miesięcy temu wpadliśmy na pomysł by ozdabiać nasze torby i sprzedawać je w naszym sklepie. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ torby bawełniane z różnymi nadrukami i napisami sprzedają się całkiem nieźle i przynoszą co miesiąc zysk.

Close Menu