Ostatnio strasznie polubiłem bluzy. Kiedyś nosiłem dużo t-shirtów, na które nakładałem koszule w kratę albo jakiś fajny sweter jak robiło się zimno. Teraz jednak wolę jeszcze bardziej luźny styl. Ostatnio dostałem trochę kasy od dziadków, więc stwierdziłem, że poświęcę ją na ciuchy. Poszedłem na zakupy do centrum handlowe ale niestety żadne bluzy mi się nie podobały.

Znalazłem świetny sklep

bluzy z nadrukiem w dobrej cenieZacząłem więc szukać dokładniej w internecie i znalazłam sklep, który wydał mi się całkiem spoko. W sklepie tym znalazłem bluzy z nadrukiem w dobrej cenie. I to do tego bluzy z dowolnym nadrukiem, który można wybrać samemu i go dowolnie zmodyfikować albo przesłać grafikę do sklepu, ale też gotowe już bluzy gotowe to kupienia, które były naprawdę świetne. Nadruki były bardzo fajne. Strasznie stylowe i interesujące, a nie tandetne jak to miało miejsce w przypadku wielu innych ubrań, które oglądałem w innych sklepach, tych zwykłych, jak i internetowych. Po przejrzeniu całego asortymentu miałam prawdziwą zagwozdkę. Podobało mi się kilka bluz, a do tego chciałem też zamówić jedną z własnym nadrukiem, bo znalazłem świetną grafikę w internecie. Cena za jedną bluzę nie była wysoka ale mnie podobało się ich kilka na raz, a na taki wydatek nie byłem przygotowany. Wybranie dwóch najlepszych bluz zajęło mi chyba z godzinę. Z wgraniem grafiki na trzecią bluzę nie miałem żadnych problemów.

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, które poczyniłem w tym sklepie. Bluzy, które otrzymałem są bardzo wysokiej jakości i świetnie wyglądają po kilku praniach. Nadruki się nie sprały nawet w najmniejszym stopniu, więc bardzo się z tego cieszę. Inne bluzy, które mi się tak bardzo podobały dodałem do opcji ulubionych w sklepie, więc z pewnością w przyszłości je kupię.

Close Menu