Moja córka tak szybko dorosła. Wiem, że mówi tak większość mam, ale w tym przypadku naprawdę, stało się to wyjątkowo szybko. Córka poszła rok wcześniej do szkoły niż inne dzieci, bo sama nie chciała już dłużej siedzieć w domu. Przez to, szybciej kończyła edukację, a ja zaczęłam pomagać jej w przygotowaniu się na najważniejszy bal w jej życiu.

Studniówka w pięknej sukience

sukienka z broszkąPamiętam, jak ja miałam studniówkę. Mama szyła mi piękną kreację, bo nie było tak wyboru w sklepach jak teraz. Obecnie, to na każdym rogu możemy znaleźć jakiś sklep, w którym można coś wybrać. Mojej córce wpadła w oko sukienka z broszką, więc postanowiłyśmy pojechać ją przymierzyć, gdy skończyłam pracę. Córka wybrała sobie sukienkę w kolorze niebieskim, z czarną, mieniącą się broszką. Zachwyciłam się, gdy zobaczyłam te wszystkie sukienki w sklepie. Czego to teraz nie wymyślą. Kreacje jak na wielkie fiesty i imprezy weselne. Wiem teraz, gdzie przyjść, jak będę wybierała się na 20 rocznicę ślubu moich przyjaciół. Córka założyła sukienkę i pokazała mi się w niej. Wyglądała bajecznie, jak jakaś księżniczka. Materiał był lejący i pięknie układał się na jej nogach. Stwierdziłam, że razem z butami, które wybrałyśmy tydzień wcześniej, będzie się idealnie prezentować. Córka była tak zakochana w sukience, że nie chciała już innej. Nie miałam co protestować, ja też uważałam, że jest niezwykle wyszukana i odpowiednia na studniówkę. Ta broszka dopełniała całości stylizacji i nie będzie już trzeba dodawać żadnych innych ozdób.

Studniówka właśnie się odbyła. Córka wyglądała pięknie w tej kreacji i w specjalnie przygotowanym makijażu przez wizażystkę. Fryzjerka uczesała jej włosy w kok i reasumując, wyglądała jak taka prawdziwa królowa na wielkim balu. Chyba zrobię sobie specjalny album ze zdjęciami ze studniówki.

Close Menu