Pracuję w sklepie, który jest otwarty od poniedziałku do piątku. Weekendy mam wolne i uczę się zaocznie na uczelni wyższej. W moim sklepie jest dużo profesjonalnego sprzętu, który sprzedajemy klientom w przystępnych cenach.

Przyjęłam dostawę z profilami led

profile ledDzisiaj miała przyjechać do nas dostawa sprzętu. zazwyczaj dostawa jest realizowana z samego rana ale dzisiaj były pewne opóźnienia. Kurier zadzwonił do mnie, ze będzie dopiero po godzinie dwunastej. Przyjęłam ta informację do wiadomości i tak zorganizowałam sobie pracę żeby o dwunastej być dyspozycyjna do przyjęcia dostawy. Przy kurierze musiałam wszystko posprawdzać i policzyć materiały, które zostały dostarczone. Profile led zostały dostarczone zgodnie z zamówieniem. Wszystko się zgadzało. Sprzęt były prawidłowo zapakowany. Wszystko musiałam policzyć i rozpakować. Każdy materiał musiałam wprowadzić do naszego firmowego systemu, żeby klienci mieli do niego dostęp. Dzisiaj bardzo dużo się napracowałam w związku z dostawa. Jestem zadowolona, że z każdą pracą się uporałam i udało mi się skończyć wprowadzanie dostawy przed godziną siedemnastą. Musiałam trochę dłużej zostać w pracy ale wolałam wszystko zakończyć żeby następny dzień zacząć od innych obowiązków. Profile led są chętnie kupowane przez naszych klientów. Profile led posiadają wszystkie certyfikaty, spełniają wszystkie niezbędne normy. Łatwo się je montuje i są bardzo oszczędne.

Bardzo się cieszę z mojej pracy. Lubię kontakt z klientem a także doceniam fakt, że dobrze zarabiam. Pracę znalazłam sama bez żadnych znajomości. Jestem z niej zadowolona i mam motywację do działania. Znam się na wszystkich materiałach, które oferujemy naszym klientom. Pracuje już w tej branży od dwóch lat. To sporo czasu żeby się wszystkiego nauczyć.

Close Menu