Nie było łatwo utrzymać się na rynku przy tak ogromnej konkurencji. Nie raz musiałem zaciskać pasa, ale to pomagało mi przetrwać wiele. Prowadziłem jednoosobową działalność, gdyż samodzielnie byłem w stanie się wszystkim zająć i dodatkowe koszty nie były mi potrzebne.

Oferowanie przyczep ciężarowych od zagranicznego producenta

przyczepy ciężaroweW ciągu ostatniego roku całkiem nieźle mi się powodziło i dlatego mogłem podejmować coraz to odważniejsze decyzje. Dlatego też uznałem, że przyszedł odpowiedni czas, żeby zacząć sprzedawać przyczepy ciężarowe, o które klienci tak często pytali. Wiedziałem, że muszę zwrócić uwagę na cenę oraz jakość, dlatego zdecydowałem się na współpracę z zagranicznym producentem przyczep ciężarowych, który był znany na całym świecie. Ceny miał dość przystępne a jego przyczepy były najlepsze i niezawodne. Na dodatek w każdym kraju był dostępny autoryzowany serwis, do którego można było ewentualnie oddać taką przyczepę. To przede wszystkim skłoniło mnie, żeby sprowadzić przyczepy z zagranicy. W negocjacjach pomagała mi szwagierka, która znała biegle język duński i dzięki temu udało się zawrzeć umowę współpracy na korzystnych dla obu stron warunkach. Ja wynegocjowałem darmową dostawę przyczep ciężarowych do kraju. Dotarły one do mojej firmy z jednodniowym wyprzedzeniem, co zdecydowanie mi zaimponowało. Wiedziałem, że z tym człowiekiem warto było robić wszelkie interesy. Przyczepami ciężarowymi klienci się interesowali i sprzedałem w miesiąc wszystko.

To była dobra decyzja, która pozwoliła mi się rozwinąć. Na stałe współpracowałem z tym duńskim producentem i sprowadzałem różnego rodzaju przyczepy do kraju. Klienci zawsze byli zadowoleni a ja miałem stałe zamówienia. To był najlepszy dla mnie okres w sferze zawodowej.

Close Menu