Zawsze w rodzinie każdy dostawał ode mnie praktyczny prezent. wychodzę z założenia, że tak jest najlepiej, ponieważ nie widzę powodu, żeby kupować jakieś zbędne drobiazgi, które nie są użyteczne. Niebawem zbliżały się urodziny mojej mamy.

Mama jest bardzo zadowolona z licówek

licówki krakówMama co roku wyprawia swoje urodziny i zaprasza najbliższą rodzinę. W tym roku obchodzi swoje sześćdziesiąte urodziny i zaprosiła całą rodzinę. Początkowo nie miałam pomysłu na prezent dla niej, ale podczas jednej rozmowy cała sytuacja się rozwiązała. Od taty dowiedziałam się, że mama planuje założyć sobie licówki kraków, gdyż takie rozwiązanie zasugerował jej zaprzyjaźniony dentysta. Mama jakiś czas temu nadmieniała coś na ten temat, ale szybko on ucichł i więcej do tego nie wracaliśmy. Wzięłam od taty namiary na tego dentystę i skontaktowałam się z nim. Wyjaśniłam całą sytuację i zapłaciłam z góry za licówki kraków dla mamy. Otrzymałam potwierdzenie, które przekażę mamie jako prezent urodzinowy. Jestem przekonana, że jej się to spodoba i na pewno będzie zaskoczona. W dniu urodzin przyjechałam z samego rana, żeby pomóc mamie w przygotowaniach do imprezy. Miało pojawić się bardzo dużo gości i mama potrzebowała wsparcia. Kiedy już wszystko przygotowałyśmy to mogłyśmy ze spokojem czekać na gości. Wręczyłam mamie prezent ale poprosiłam o jego rozpakowanie wraz z innymi jak będą goście. Mama zaskoczyła się, że dostała tylko kopertę. Nie miała zielonego pojęcia jaka niespodzianka tam na nią czeka a ja byłam jeszcze bardziej podekscytowana.

Kiedy mama już rozpakowała mój prezent to zauważyłam, że była pod ogromnym wrażeniem. Nie potrafiła ukryć wzruszenia i już wiedziałam, że wybrałam dla niej doskonały prezent na urodziny. Na zabieg zapisała się od razu.

Close Menu