W tamtym roku byłam z mężem na egzotycznych wakacjach. Pogodna jak to w takich krajach była świetna. A ja za wszelką cenę chciałam się jak najbardziej opalić. Ogólnie udało mi się to. Byłam wtedy z tego powodu bardzo zadowolona.

Piękna twarz bez przebarwień

usuwanie przebarwień KatowiceJednak gdy już wróciliśmy do kraju i opalenizna zaczęła schodzić zauważyłam, że na moje twarzy pojawiły się przebarwienia. I to naprawdę widoczne. Na początku pomyślałam, że na pewno niedługo same znikną tak jak i opalenizna. Ale jednak mimo czasu nic się z nimi nie działo. Zaczęłam stosować więc różnego rodzaju preparaty. Jednak one także niewiele mi pomogły. W końcu gdy byłam już zrezygnowana stwierdziłam, że muszę z tym iść do specjalisty bo raczej sama sobie nie poradzę. W internecie dowiedziałam się, że bardzo skuteczne jest usuwanie przebarwień Katowice i tam też się udałam. od razu na konsultacji dowiedziałam się o tym, że te przebarwienia powstały prawdopodobnie dlatego bo przyjmowałam jeden lek. I taki był tego efekt. Lekarz jednak powiedział, że oni mają spore doświadczenie w usuwaniu przebarwień i z tymi moimi sobie też poradzą. Ucieszyłam się bardzo z tego powodu. w sumie od razu miałam wykonany już pierwszy zabieg. Nie trwał on długo. Na następny mam się zgłosić za mniej więcej trzy tygodnie. Ale już po tym pierwszym widzę, że moja twarz zaczyna w końcu wyglądać lepiej. Teraz na co dzień musiałam stosować kryjące podkłady żeby te przebarwienia nie były aż tak bardzo widoczne.

A ja jednak nie za bardzo lubię się malować. W sumie już po trzech zabiegach pozbyłam się tych plam na skórze. Byłam bardzo zadowolona z efektu. I za te zabiegi nie zapłaciłam też dużo. Jednak następnym razem na pewno będę bardziej uważała z opalaniem się gdziekolwiek będę. Bo boję się, że znów mogę mieć przebarwienia.