Dzięki temu urządzeniu będziemy mogli wykonać zabieg kosmetyczny w swoim domu. Nie musimy już umawiać się do kosmetyczki. Efekty, które przynosi urządzenie są szybko widoczne. Działa ono skutecznie. Niczym nie odstaje od urządzeń stosowanych w salonach kosmetycznych. W stu procentach wywiązuje się ze swojego zadania jakim jest usuwanie starego, rogowego naskórka.

Jak wykonamy peelingi kawitacyjne Beautifly

peeling kawitacyjny beautiflyW dzisiejszych czasach każdy żyje w bardzo szybkim tempie, nieustannie gonimy za czymś dlatego tak chętnie korzystamy ze wszelkich sposobów, które pozwolą nam wykonać coś szybciej i zaoszczędzić nasz czas i zredukować jego trwonienie. Czasu nie można kupić, to nasze największe atut. Peeling kawitacyjny beautifly pomoże nam, jeśli walczymy z uporczywym trądzikiem. Dzięki niemu dokładnie oczyścimy skórę i przywrócimy jej blask. Urządzenie działa na zasadzie mikro masażu, czyli sprężaniu i rozprężaniu struktur komórkowych oraz mikroprądów EMS. Dzięki poprawie mikro krążenia, aktywowaniu pompy sodowo-potasowej proces odnowy komórkowej zostaje znacznie przyspieszony. Komórki dostają porcję tlenu i odżywczych substancji, dzięki czemu otrzymujemy efekty spłycenia zmarszczek. Dzięki temu stosowane przez nas kremy lub żele przeciwzmarszczkowe wejdą głębiej w skórę i szybciej zaczną działać. To urządzenie pozwoli nam oczyścić skórę, pozbyć się uciążliwych zaskórników, odzyskać blask, podać naszej skórze solidną dawkę witamin i na koniec wygładzić zmarszczki.

To jeden z najbardziej skutecznych sposobów na walkę z zaskórnikami, dodatkowo pięknie rozświetlający skórę. Nasza cera po miesiącu stosowania zaczyna dzięki temu wyglądać pięknie nawet bez makijażu. Pory się zwężają, cera jest gładka i co więcej wygląda promiennie i zdrowo. Warto zainwestować w to urządzenia również ze względów czasowych i ekonomicznych.