Wiecie jak bardzo kocham moja najukochańszą siostrzyczkę. Często już poświęcałam jej wpisy, i tak właśnie będzie również tym razem. Dzisiaj wam opowiem o tym, co moja siostra robi na co dzień.

Polecane Professional Scrum Product Owner

Professional Scrum Product OwnerJest wygadana i to bardzo więc wykorzystując tę jej umiejętność prowadzi szkolenia w firmach z coachingu. Powiem wam, że jest w tym naprawdę dobra, bo raz uczestniczyłam w jej szkoleniach. Pracuję w firmie Scrum.org, która profesjonalnie organizuje szkolenia typu Professional Scrum Master. Także firma, w której moja siostra pracuje zajmuje się także organizacją polecane Professional Scrum Product Owner czy innym typem szkoleń jak Scaled Professional Scrum. Szkolenia, które ona prowadzi odbywają się na terenie firmy, która zgłosi się do firmy mojej siostry, że chce je u siebie zorganizować. Fajne w jej pracy jest to, że ma możliwość podróżowania i to po całej Polsce, ponieważ klientów maja z różnych zakątków Polski. Szkolenia PSPO prowadzone przez moją najukochańszą siostrę, to świetne rozwiązanie dla firm i polecam je wszystkim. Dzięki jej zaangażowaniu i ciekawemu podejściu do tematu przedstawia ona zagadnienia Scrum czy coachingu w przystępny sposób, tak aby każdy zrozumiał. Także w ciekawy sposób zachęca do brania udziału w ćwiczeniach, które są częścią szkoleń Professional Scrum Master lub innych prowadzonych przez moją sis. Wiadomo, że gdyby prowadziła tylko wykłady na szkoleniach Professional Scrum Product Owner i tym podobnych, to by zapewne zanudziła wszystkich słuchaczy. Cieszę się, że moja siostra znalazła pracę, która ją uszczęśliwia i w której tak bardzo się sprawdza.

Cieszę się jej szczęściem. Bo przecież jak to się mówi siła sióstr! Może ktoś z was kiedyś spotka się z nią podczas takiego szkolenia zorganizowanego w waszej firmie, kto to wie? Na dzisiaj to tyle, mam nadzieję, że się podobało. Pozdrawiam.

Close Menu