Kupując wyposażenie do swojej kawiarni zwracałem uwagę dosłownie na wszystko. Niektórzy patrzą głównie na cenę wybierając między innymi ekspresy, zastawy czy obrusy. Ja byłem inny – najbardziej liczyło się dla mnie to, bym z raz kupionym produktem nie miał już nigdy problemów.

Znalezienie najlepszego serwisu ekspresów do kawy

serwis ekspresów do kawy warszawaDobrze pamiętam jak bardzo przyłożyłem się do wyboru ekspresu. W wielu kawiarniach widziałem różnego rodzaju ekspresy do kaw. Gdy ja zamawiałem takie urządzenie do swojej kawiarni, kompletnie nie wiedziałem jak się za to zabrać. Godzinami siedziałem w internecie i czytałem opinie o różnych producentach i modelach ekspresów do kaw. Wreszcie udało mi się znaleźć coś, co idealnie wpasowywało się w moje oczekiwania. W Warszawie było kilka sklepów w których można było kupić ekspresy jednego z najbardziej znanych producentów. Ponoć urządzenia te nie tylko się nie psuły, ale w dodatku osoby z serwisu regularnie przychodziły i sprawdzały, czy z ekspresem wszystko w porządku. Postanowiłem zamówić coś od tego właśnie producenta i przekonać się, czy rzeczywiście gdy w grę wchodził serwis ekspresów do kawy Warszawa ma do zaoferowania coś na najwyższym poziomie. Nie zawiodłem się – faktycznie ekspres działał wyśmienicie przez cały czas, a do tego co miesiąc przychodziło dwóch fachowców, którzy dokładnie oglądali urządzenie. Raz wymienili jedną część twierdząc, że za parę miesięcy mogłoby dojść przez tę część do drobnej awarii. Byłem pod wrażeniem jakości usług tego serwisu.

Obecnie gdy ktokolwiek pyta mnie o godny polecenia ekspres do kawy, bez wahania podaję adres tego producenta i serwisu. Nie spotkałem się z obsługą na tak wysokim poziomie jak ta świadczona przez serwis ekspresów do kawy. Wystawiłbym im najwyższą możliwą ocenę za ich pracę.

Close Menu