Krótko po tym jak przeprowadziliśmy się z mężem do nowego mieszkania dostaliśmy zaproszenie na grilla do znajomych. Znajomi zaprosili nas na działkę do Gdańska, w sumie bardzo lubiliśmy tam jeździć. I chociaż w planach weekendowych mieliśmy jeżdżenie po sklepach budowlanych.

Kreatywne projektowanie wnętrz

architekt wnętrz

Kupowanie niezbędnych rzeczy do wykończenia mieszkania było bardzo ważne, to stwierdziliśmy, że jednak pojedziemy. W sumie gdy pojedziemy po pracy to także nic się nie stanie. A trzeba przecież wykorzystać wspaniała pogodę i posiedzieć trochę na świeżym powietrzu. Zresztą i tak nie mieliśmy żadnego pomysły w jaki sposób zrobić nasz salon. U znajomych okazało się, że jednym ich dobrych kolegów był architekt wnętrz, który zajmował się właśnie projektowaniem mieszkań. Stwierdziłam, że nie mogło być lepszego zbiegu okoliczności. Stwierdziłam, że po prostu gdy poznam go już trochę lepiej to spytam jak byśmy mogli urządzić salon. W sumie architekt powinien to wiedzieć i mieć dużo pomysłów. Po jakimś czasie pokazałam mu zdjęcia naszego mieszkania i on od razu podsunął nam kilka pomysłów. W sumie wszystkie mi się spodobały. Dla niego przecież niedrogie projektowanie wnętrz – Gdańsk to codzienność i potrafi bardzo szybko dopasować coś do pomieszczenia. Powiedział, że aranżacja wnętrz takiego salonu jest bardzo prosta. No dla mnie bynajmniej nie była. Jednak po tym gdy powiedział mi co możemy konkretnie tam zrobić i jakie kolory użyć wszystko wydało mi się prostsze. Zrobił mi nawet odręczny rysunek jak on to widzi. Byłam naprawdę szczęśliwa.

Stwierdziłam, że teraz będziemy mogli z mężem śmiało powiedzieć, że nasze mieszkanie projektował architekt wnętrz z prawdziwego zdarzenia a nie byle kto. W sumie teraz to już nie mogłam doczekać się wprost naszych zakupów w markecie budowlanym. Skoro wiedziałam co mam kupić to przecież sama przyjemność.

Close Menu