Japonia była dla mnie od zawsze fascynującym krajem. Lubiłam mangę i anime, chętnie jadałam sushi, słuchałam nawet kilku japońskich zespołów. Podróż do Japonii była moim największym marzeniem, które niedawno się spełniło. Byłam niesamowicie szczęśliwa mogąc spędzić tam cały tydzień i zobaczyć z bliska kulturę, która mnie tak interesowała.

Projektant wnętrz był dla mnie pomocny

Projektant wnętrz BydgoszczMimo iż japońska moda czy miasta są bardzo kolorowe, to klasyczny wystój wnętrz jest bardzo stonowany. Pasuje bardziej do dawnych filmów z gejszami w rolach głównych. Jasne kolory wnętrz, kontrastują z meblami z ciemnego drewna. Pojawiają się papierowe lampy i motywy bambusa. Całość bardzo mi się podobała. Nie lubię takich ciemnych i przeładowanych wnętrz jaki reprezentują styl chiński. Tam są wszystkie kolory tęczy, wzorzyste tkaniny których nienawidzę, a przy tym wszechobecny zapach kadzidełek. To nie dla mnie. Japoński styl jest elegancki i minimalistyczny. Po powrocie z Japonii chciałam przenieść ten styl do swojego mieszkania. Jednak nie wiedziałam od czego zacząć. Mogłam wybrać dobry kolor farby i szablony malarskie z motywem bambusowym. Jednak co z meblami i dodatkami? Gdzie ich szukać? Jedynie dobry projektant wnętrz Bydgoszcz jest w stanie mi pomóc. Architekt na pewno będzie znał się na każdym stylu i ma swoje dojścia, żeby znaleźć odpowiednie wyposażenie wnętrz. Do tego mogę liczyć na pomoc przy aranżacji wnętrz. To usługa warta uwagi. Nie kosztuje aż tyle, a efekt na pewno będzie rewelacyjny.

Dzięki temu, ze skorzystałam z pomocy projektanta wnętrz mam teraz mieszkanie w stylu japońskim. Całość wygląda jak oryginalne wnętrza z tego kraju, a mieszkań się w nim znakomicie. Na pewno nie warto się męczyć z aranżacjami samemu, skoro można skorzystać z pomocy.