Nazywam się Marek i jestem producentem ekskluzywnej biżuterii. Współpracuję z wieloma dostawcami, z którymi mam ustalone dobre warunki handlowe. Moja firma mieści się w centrum Wrocławia, jednak zaopatrują się u mnie klienci z całego województwa.

Obrączki i różne wzory

obrączkiPosiadam w ofercie pierścionki ze złota, srebra oraz platyny. Zajmuję się produkcją najwyższej klasy a wszystkie diamenty posiadają certyfikaty i są dokładnie obrabiane. Wszystkie stylowe obrączki z Wrocławia występują w każdym możliwym wzorze i rozmiarze. Zatrudniam specjalistę, który projektuje pierścionki, łańcuszki oraz obrączki. Dzięki jego pomysłom jesteśmy w stanie zaoferować produkty naprawdę unikatowe. Naprawa biżuterii, która została ode mnie zakupiona jest bardzo prosta, co często potwierdzają moi kontrahenci. We Wrocławiu jest mnóstwo sklepów jubilerskich, w których można zakupić moje obrączki, łańcuszki czy pierścionki. Produkuję doskonałe pierścionki zaręczynowe ze złota, w których są diamenty o najczystszej fakturze. Posiadam oczywiście mnóstwo kamieni szlachetnych, jednak głównie stawiamy na diamenty. Dostawca ma bardzo wysokiej jakości produkty, dzięki którym nasze pierścionki są wyjątkowe i piękne. W mojej firmie pracują sami wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasz warsztat jest odpowiednio wyposażony. Często otrzymuję również indywidualnie zamówienia na obrączki ślubne ze złota oraz pierścionki i zawsze przyjmuję takie zlecenie. Oczywiście produkujemy dla sklepów obrączki masowo ze złota czy srebra, podobnie jak pierścionki, jednak indywidualnie zamówienia bardzo mnie cieszą.

Naprawa biżuterii, którą produkuję bardzo rzadko ma miejsce, ponieważ dbam o jakość swoich produktów. Moja żona posiada mnóstwo biżuterii, którą dla niej zaprojektowano.

Close Menu