Musiałam odbyć praktyki i szkoła wysłała mnie do sklepu, w którym miałam przepracować miesiąc czasu. Miałam już jakieś doświadczenie w handlu i wiedziałam, że sobie poradzę. W przyszłości planuję otworzyć własny sklep, więc praktyka jest bardzo wskazana.

Regały sklepowe metalowe najprostsze w montażu

regały sklepowe metaloweSklep, do którego zostałam wysłana na praktykę sprzedaję między innymi gondole sklepowe, które występują w różnych rodzajach oraz regały sklepowe metalowe. Na stanie sklepu mamy gotowe skręcone regały sklepowe, które służą celom pokazowym. Jeżeli klient dokona zakupu to dostaje produkt, który samodzielnie skręca w swoim sklepie. Nasze atrakcyjne regały sklepowe metalowe są dość proste w montażu i każdy jest w stanie samodzielnie wykonać taki montaż. Kiedy na sklep wjechały meble do sklepu od producenta, to szef wydelegował mnie to skręcenia jednego kompletu, który miał trafić na sklep. Przyznam, że bardzo łatwo sobie z tym poradziłam, ponieważ pomógł mi Jan, kolega ze sklepu. Nasz sklep oferuje produkty wanzl, które najczęściej są wybierane przez klientów. Ja obsługuję nie tylko zaplecze. Często jestem w sklepie i pracuję jako sprzedawca. Zawsze pomogę klientowi wybrać odpowiednie meble do sklepu. Dzięki tej praktyce nabrałam ogromnego doświadczenia i mogłabym pracować jako samodzielny sprzedawca. Oczywiście jako, że jestem na praktyce to mam przydzielonego opiekuna, który koordynuje całą moją pracę. Jest ze mnie bardzo zadowolony i bardzo często słyszę od niego pochwały.

 

Jeden klient kiedyś chciał u nas zakupić regały sklepowe metalowe, ale nie wiedział jaki rozmiar wybrać. Zaproponowałam mu wtedy regały sklepowe regulowane. Można według własnej woli ustawić wysokość półek i są to bardzo praktyczne produkty. Klient wyszedł od nas bardzo zadowolony a ja otrzymałam kolejną pochwałę.