Zawsze lubiłam uczyć się języków i przychodziło mi to z łatwością. Chciałam nawet iść na jakieś studia lingwistyczne ale w mojej miejscowości nie było takowych. Wybrałam więc logistykę i wiedziałam, że moje umiejętności językowe będą sporym atutem przy ewentualnych poszukiwaniach pracy.

Przewozy Polska Anglia i posada w firmie transportowej

przewozyZamierzałam zatrudnić się w międzynarodowej firmie spedycyjnej jednak w moim życiu trochę się pozmieniało jeszcze zanim ukończyłam studia. Przede wszystkim związałam się z Pawłem, który posiadał firmę organizującą przeprowadzki Polska – Anglia – Polska. Poznaliśmy się kiedy zgłosiłam się do niego do pracy na pół etatu. Wtedy chciałam tylko dorobić i zdobyć pewne doświadczenie. Jednak przypadliśmy sobie do gustu i ostatecznie nie miałam już wcale ochoty przechodzić nigdzie indziej. Z pracy zresztą jestem bardzo zadowolona. Firma jest spora i ciągle jeszcze się rozrasta. Zaczynała oferując zaledwie transport paczek z Polski do Anglii. Później doszły bardziej nietypowe przewozy z Anglii do Polski. Firma podpisała bardzo korzystny kontrakt regularnie przewożąc używaną odzież do kraju. W tej chwili przewozy Polska – Anglia oferują dosłownie każdą usługę, jaką można sobie zażyczyć. Do najbardziej nietypowych usług należy przewóz dzieł sztuki i zabytków oraz przewóz zwierząt. Na stronie firmy jest specjalny poradnik jak krok po kroku zdobyć konieczne do przewozy dokumenty. Niektóre rzeczy idzie nawet załatwić za pośrednictwem firmy, co znacznie ułatwia sprawę.

Konkurencja na rynku jest ogromna, jednak nasza firma ma bardzo przystępne ceny, szereg bardzo korzystnych ubezpieczeń a przede wszystkim działa sprawnie i bezproblemowo. Firmie ciągle przybywa zadowolonych klientów. Należymy w tej chwili do ścisłej czołówki najlepszych firm przewozowych w kraju.

Więcej o przewozach na stronie: http://przewozy-anglia.com