Moja koleżanka kilka tygodni temu skończyła czterdzieści lat. Z tej okazji byłam nawet u niej na przyjęciu było naprawdę bardzo fajnie. Koleżanka powiedziała mi, że po urodzinach będzie chciała iść do gabinetu medycyny estetycznej by zrobić coś dla swojego wyglądu.

Dobre efekty zabiegu na twarz

Osocze bogatopłytkowe RzeszówChciałaby po prostu wyglądać ciągle świeżo i młodo. Koleżanka jest bardzo zadbaną osobą i tak naprawdę nie widać u niej upływającego czasu. Jednak jeśli ma ochotę coś zrobić to czemu by nie. Stwierdziła, że będzie to prezent dla samej siebie. Dzwoniłam ostatnio do koleżanki i okazało się, że jest już po tej wizycie. Jest zachwycona efektem jaki udało się osiągnąć i to w bardzo naturalny sposób. Zrobiła sobie zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Podobno ten zabieg jest teraz najbardziej popularny. Koleżanka powiedziała mi też, że Osocze bogatopłytkowe Rzeszów jest chyba też najtańsze w całym regionie. Także udało się jej to zrobić w naprawdę dobrej cenie. Koleżanka powiedziała mi, że zabieg nie trwał długo. Najważniejsze dla niej, że skóra po nim jest zregenerowana a także wygląda na świeższą. Widocznie stała się też bardziej napięta. Umówiłam się z koleżanką na kawę bo byłam ciekawa czy ten efekt zauważę także ja. I muszę przyznać, że gdy zobaczyłam koleżankę byłam zachwycona tym jak wygląda. Myślę, że gdy ktoś nie wiedział ile ma lat mógłby spokojnie powiedzieć, że jest dopiero co po trzydziestce. Koleżanka wygląda teraz rzeczywiście dużo młodziej.

Jej twarz wręcz promienieje. Doszłam do wniosku, że skoro efekt jest tak dobry to ja także się na coś takiego zdecyduje. I muszę iść koniecznie do tego samego miejsca co koleżanka bo jednak tam nie zapłacę za dużo. idę niedługo na wesele i chciałabym na nim wyglądać dobrze bo będzie tam większość mojej rodziny