W pracy jak któraś z osób obchodziła swoje urodziny, to cała reszta składała się na jakiś prezent. Dzięki temu każdy pracownik dostawał jakiś fajny upominek i przynosił do pracy ciasto. To wszystkim się podobało i tradycja ta kontynuowana była już od kilku lat.

Kupno markowej koszulki męskiej dla kolegi 

koszulka męska streetwearOd pół roku w moim dziale pracował nowy chłopak, który miał na imię Marek. Wszyscy go polubili i kiedy zbliżały się jego urodziny, to każdy dał pieniądze na prezent. Udało się uzbierać dość sporą kwotę i dlatego uznałam, że kupię Markowi coś ciekawego. Wiedziałam, że podobała mu się konkretna koszulka męska Streetwear, którą pokazał mi jakiś czas temu w internecie. Tę konkretną koszulkę zamierzałam mu kupić. Skontaktowałam się z jego żoną, żeby dopytać jaki rozmiar nosi Marek, ponieważ chciałam mieć pewność, że wybiorę dla niego odpowiednią koszulkę. Kiedy jego żona dowiedziała się co zamierzam kupić, to się ucieszyła i powiedziała, że Marek ostatnio ciągle mówi o tej koszulce. Wiedziałam dokładnie jak ona wyglądała, co dawało mi gwarancję, że nie popełnię podczas zakupów błędu.  Odwiedziłam sklep markowy z tymi koszulkami, który mieścił się w galerii handlowej i bez problemu dostałam tam koszulkę męską dla kolegi z pracy. Poprosiłam o jej zapakowanie w eleganckie pudełko. Za resztę pieniędzy kupiłam słodycze, ponieważ wiedziałam, że Marek uwielbiał czekoladę. Następnego dnia miał urodziny i przyniósł do pracy pyszny sernik, który upiekła jego żona.

Z koszulki był bardzo zadowolony i od razu wiedział, że to ja wpadłam na pomysł, ażeby taki prezent mu kupić. Lubiłam robić ludziom prezenty, z których byli zadowoleni. Niedługo ja będę miała urodziny i Marek już powoli podpytuje mnie co chciałabym dostać. Mam kilka pomysłów.

Close Menu