Dawniej herbatę lub kawę piliśmy przede wszystkim ze szklanki, która wkładana była w ochronny uchwyt. W późniejszym czasie doświadczyliśmy mody picia ciepłych napojów w kubkach, które zwykły dłużej utrzymywać ciepło. Nasze potrzeby jednak stale rosną i ulegają rozwojowi, w związku z czym dzisiaj, coraz częściej poszukujemy dużych kubków.

Duży kubek o indywidualnym projekcie

pojemne śmieszne kubki z nadrukiemZe względu na nasze potrzeby, pojemne śmieszne kubki z nadrukiem w ostatnim czasie stały się doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy. Kubki te dostępne są jako produkty gotowe w różnych sklepach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych – ale możemy również zaprojektować je we własnym zakresie. Jeśli chodzi o produkty gotowe, dużą część asortymentu stanowią kubki z nadrukami związanymi z popkulturą. Wśród kubków tego typu znajdziemy oczywiście kubki z różnymi grafikami, ale również z mottami, które z pewnych względów są ważne dla społeczeństwa w obecnych czasach. Przy projektach indywidualnych najczęstszymi realizacjami są kubki ze zdjęciami, ale coraz częściej zamawiamy również kubki z zaprojektowaną przez nas grafiką. Wszystko po to, by kubek tworzył całość, która będzie miała znaczenie dla osoby, którą chcemy obdarować. Duże kubki charakteryzują się rozmaitymi pojemnościami, ale najpopularniejszą z nich jest czterysta pięćdziesiąt mililitrów. Kubki tego typu charakteryzują się dobrą jakością i przydatnymi właściwościami.

Jeśli decydujemy się na zakup kubka z nadrukiem, warto na pewno zwrócić uwagę na to, jaką metodą wykonywany jest nadruk. Jeśli nadruk będzie wykonany przy pomocy sitodruku, to przy zastosowaniu odpowiednio odpornego na uszkodzenia kubka, możliwe będzie m.in. zmywanie tego kubka przy pomocy zmywarki bez obaw o jego ewentualne zniszczenie.

Close Menu