Moja przyjaciółka jest dla mnie prawdziwą skarbnicą inspiracji. Tej dziewczynie pomysły chyba się w ogóle nie kończą nigdy. Kiedy ktoś widzi stertę śmieci bądź coś niepotrzebnego ona w kilka chwil potrafi zmienić to w coś niezwykłego. Tak samo było w przypadku, gdy jej tata zostawił w ogrodzie kilka palet euro.

Paletowe wariacje meblarskie robiły ogromne wrażenie 

wygodne meble z paletJej tata pracuje jako kierowca samochodów ciężarowych, dlatego też zdobycie palet i to w dodatku odpowiedniej jakości nie stanowiło dla niej żadnego problemu. Chociaż tak naprawdę tego nie planowała. Jej tata poprosił o przechowanie, ponieważ nie miał jak zabrać pozostałego ładunku a te mu zagracały. Od razu zapytała czy może je wykorzystać i rozpoczęła projektowanie. Wiedziałam, że spod jej rąk zapewne wyjdzie coś niezwykłego i muszę przyznać, że się nie myliłam. Od mojego męża pożyczyłam jej szlifierkę, widziałam ją kiedyś jak pędziła do marketu budowlanego. Postanowiłam jej nie przeszkadzać w realizacji wizji twórczej, lecz zadzwonić po paru dniach. Okazało się, że wykreowała wygodne meble z palet i zaprosiła mnie na grilla w weekend. Razem z mężem byliśmy bardzo zaciekawieni tego jak te meble będą wyglądać i powiem szczerze, że byłam bardzo zdziwiona, ale pozytywnie. Pomalowała panele na biało, uszyła sobie sama poduszki, dodała eleganckie wzroki. Wszystko wyglądało spójnie, ponieważ jej ogród cały był w takich kolorach bieli jeśli chodzi o altanę a teraz to i meble. Natomiast kontrast stanowiły rośliny – trawy, krzewy i kwiaty.

Grill był bardzo udany. Mój mąż nie mógł wyjść z podziwu, że ławeczka na której tak wygodnie sobie siedzimy pochodzi z palet. Tata przyjaciółki również był w szoku, że można z palet wykonać meble. Przecież przewiózł ich tyle i o tym nie pomyślał. 

Close Menu