Kilka lat temu podjąłem pracę z pewną nowoczesną firmą informatyczną. Tam realizowaliśmy ciekawe projekty i bardzo szybko osiągnęliśmy zadowalającą pozycję na rynku. Dzięki temu mieliśmy o wiele lepsze wyniki i szybko dostawaliśmy większe zlecenia.

Odpowiednie warunki do firmowej serwerowni 

klimatyzacja do serwerowni warszawaJednak pewnego dnia musieliśmy zacząć bardziej inwestować w naszą serwerownię. Poprzednia miała już bardzo mało miejsca, a my potrzebowaliśmy większej przestrzeni. Musiałem zająć się znalezieniem odpowiedniego kąta na nasze sprzęty. Oczywiście stare od razu miało znaleźć jakieś zastosowanie. W tak dużej firmie informatycznej nie ma rzeczy, które pozostają bez użytku. Na szczęście po pewnym czasie udało mi się znaleźć świetne miejsce gdzie mogłem zamieścić serwery naszej firmy. Na dodatek właściciel chciał sprzedać pomieszczenie o oferował świetną cenę. Mój szef był bardzo zadowolony z takiej okazji. Niestety jak to bywa w przypadku takich obiektów bardzo szybko się nagrzewały. W miejscu gdzie pracuje wiele maszyn musiała pozostać stosunkowo niska temperatura. Dlatego szukałem osoby, która zapewni mi takie rzeczy jak klimatyzacja do serwerowni warszawa. Chciałem aby wentylacja chłodziła nasze serwery i zapewniała wysoką jakość powietrza. Na dodatek wiedziałem, że będzie można ją regulować dlatego takie rozwiązanie dla mnie było nie zwykle wygodne. Cieszyłem się z tego, ponieważ dzięki temu nasza firma mogła o wiele lepiej działać. Dodatkowo serwerownia była naszym sercem i tam nie mogło dochodzić do żadnych warunków, które nie sprzyjały pracy.

Jeżeli one by padły to mielibyśmy poważne problemy i jeszcze większe straty materialne. Dlatego takie miejsce na nasze serwery musiało zostać dobrze zabezpieczone oraz zorganizowane. Dlatego klimatyzacja odgrywała tak wielką rolę. 

Close Menu