Zdecydowałem się na otwarcie szkoły językowej w Bydgoszczy. Miałem do tego odpowiednie przygotowanie, doświadczenie i znajomości. Udało mi się nawet uzyskać dotację, która umożliwiła mi zakup materiałów naukowych i mogłem zainwestować w meble do szkoły językowej.

Wyposażenie szkoły w nowoczesne meble 

producent mebli szkolnychChciałem w szkole mieć nowoczesne meble, bo wszystko w takim stylu było urządzone. Nie bardzo wiedziałem gdzie je kupić i dlatego postanowiłem zamówić katalog bezpośrednio od producenta takich mebli. Uznałem, że to będzie najlepszy partner do współpracy. W mieście działał jeden producent mebli szkolnych, który oferował tylko nowoczesne rozwiązania i to od niego katalog otrzymałem. Znalazłem w nim mnóstwo nowoczesnych, ale zarazem praktycznych mebli szkolnych. W ofercie producenta były ławki szkolnego różnego typu, krzesła w wygodnym oparciem, szafki, regały. Mogłem nawet kupić tam wyposażenie do swojego gabinetu i tak postanowiłem właśnie zrobić. Meble szkolne dostępne były w różnych kolorach i wpadłem na pomysł, żeby do każdej sali szkolnej zamówić meble w innym kolorze. Będzie dzięki temu w pomieszczeniach nie tylko nowocześnie, ale kolorowo. Uczniowie to na pewno docenią, gdyż nikt nie lubił nudy. Meble szkolne zamówiłem bezpośrednio z katalogu i producentowi podałem numery katalogowe. Wszystko było dokładnie opisane i nie było możliwości, aby nastąpiła jakakolwiek pomyłka. Meble szkolne otrzymałem już złożone i wystarczyło je tylko wstawić, co było dość wygodne. 

Nauką języka w mojej szkole zainteresowało się wiele osób. Nie tylko przez wzgląd na wysoki poziom nauczania, ale również na wystrój szkoły, który był nowoczesny i przyjazny. W takich warunkach każdy chciał uczyć się języków obcych, co było dla mnie zrozumiałe.

Close Menu