Rajstopy to z założenia część bielizny, której zadaniem jest dokładnie pokrywać nogi oraz biodra. Ich oryginalny kolor powstały w produkcji to biel, jednak potem są barwione oraz ozdabiane wzorami. Rajstopy najczęściej tworzone są z łączenia dwóch materiałów:nylonu i spandexu, ale na rynku dostępne są także rajstopy z lycry, microfibry, a nawet jedwabiu.

Erotyczne oblicze rajstop

rajstopy erotyczneIstnieje stereotypowe przekonanie, zgodnie z którym mężczyźni nie przepadają za rajstopami u kobiet. Wolą oni w dotyku bezpośrednio skórę, a do tego wygląd rajstop w okolicy bioder jest dla niej aseksualny. Jednakże producenci rajstop wyszli tym zastrzeżeniom na przeciw i na rynku dostępne są rajstopy erotyczne, które oprócz funkcjonalności cechuje również ekstrawagancki i wyzywający wygląd. Najczęściej ten typ rajstop zawiera wycięcia w części biodrowej i w kroku, przez co rajstopy wyglądem bardziej przypominają pończochy z pasem. Ponadto odpowiednie wycięcia są także uzupełnione przyciągającym wykończeniem, choć tutaj wybór jest tak duży, że każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mogą być to rajstopy typu kabaretki, ale coraz większą popularnością cieszą się rajstopy z cyrkoniami, które mienią się w świetle. Jednym z bardziej znanych i najczęściej wybieranych wzorów są obecnie rajstopy ażurowe, które w połączeniu z erotycznym krojem i dobrym dopasowaniem sprawią, że mężczyzna raz na zawsze zmieni zdanie na ich temat. 

Bielizna damska coraz rzadziej ma za zadanie jedynie być praktyczną i zdrową. Obecnie trzecią i niezwykle ważną cechą każdej bielizny jest jest seksowny i przyciągający wygląd. Oczywiście nie oznacza to, że kobiety w erotycznych rajstopach i innych częściach garderoby muszą chodzić na co dzień, ale z pewnością każda z nich powinna mieć takową w swojej szafie. 

Close Menu