Pracuję w swojej firmie od dawna, wbrew temu, co ogólnie się tutaj mówi twierdzę, że zmiany nie są złe. Szef stwierdził, że nie satysfakcjonuje go opinia, jaką mamy w mieście. Pomimo tego, że byliśmy najpopularniejszym serwisem klimatyzacji, dla niego cały czas było to za mało – ciągle powtarzał w firmie jedno zdanie.

Profesjonalne serwisy klimatyzacji muszą być dopięte na ostatni guzik

profesjonalny serwis klimatyzacji w WarszawieKażdy pracownik zgadzał się z tym twierdzeniem. Część jednak uważała, że skoro już teraz mamy opinię najlepszego profesjonalnego serwisu klimatyzacji w mieście, to może nie ma sensu starać się by jeszcze bardziej podnosić nasze standardy. Szef był jednak innego zdania. Wprowadzone zmiany nie były w żadnym razie uciążliwe – wymagały od nas jednak nieco większej dokładności i staranności. Od teraz każdy z nas musiał stawiać się do zlecenia punktualnie, choćby nie wiem co. Dotychczas spóźnienia pokroju minuty lub dwóch były tolerowane – obecnie miało się to zmienić. Oczywiście i tak były to sytuacje sporadyczne – żaden profesjonalny serwis klimatyzacji w Warszawie nie mógłby pozwolić sobie na ciągłe spóźnienia. To była zaledwie jedna z bardzo wielu zmian, które były ostatnio wprowadzane. Muszę przyznać, że po miesiącu od razu odczułem różnicę. Były to drobnostki, ale całkiem mocno wpływały one na całokształt funkcjonowania naszej firmy. Choć już wcześniej nasz profesjonalny serwis stał na bardzo wysokim poziomie, teraz byliśmy już tak profesjonalni, że bardziej się nie dało. Praca w takiej firmie była prawdziwą przyjemnością – każdego dnia podnosiłem swoją poprzeczkę i starałem się być lepszym pracownikiem.

W firmie tej pracuję do dziś, i nie mam najmniejszej nawet ochoty czegokolwiek zmieniać. Praca jest zarówno wymagająca, jak i przyjemna, robię to co umiem robić, a jednocześnie codziennie uczę się nowych rzeczy. Niewiele osób może powiedzieć o swojej pracy tyle dobrego, co ja.