Ogród zawsze był moją pasją. Gdy mieszkałam jeszcze w domu rodzinnym w Bydgoszczy razem z babcią i mamą dbałam o ogród. Sadziłam kwiaty, pieliłam rabatki, układałam bukiety o kwiatów ogrodowych.

Pielęgnacja ogrodów to dla mnie relaks

pielęgnacja ogrodów Babcia nauczyła mnie jak suszyć kwiaty i rozmnażać kwiaty doniczkowe. Gdy wyszłam za mąż i pobudowaliśmy wraz z mężem dom urządziłam piękny ogród. To wtedy koleżanka zaproponowała mi pracę w swojej firmie zajmującej się ogrodami. Pielęgnacja ogrodów to dla mnie zawsze był relaks a nie praca. Porozmawiałam z mężem jak on zapatruje się na to bym podjęła pracę. Mamy dwoje dzieci, dowożę je do szkół, które leża na obrzeżach Bydgoszczy. Potem musze je odebrać i zająć się obowiązkami domowymi. Mąż wiedział, że chciałabym być wśród ludzi. Ustaliliśmy, że na początek będę pracowała w mniejszym wymiarze godzin. Koleżanka przystała na moja propozycje. Jej firma zajmuje się nie tylko pielęgnacją ogrodów. W swojej ofercie mają wszelkie usługi związane z zakładaniem ogrodów, nawadnianiem terenów. Osobny segment firmy to wycinka drzew. Wycinamy drzewa zarówno osobom fizycznym jak i firmą zajmującym się utrzymaniem dróg. Posiadamy specjalne urządzenia. Moja pierwsze zlecenie to było oszacowanie ile czasu zajmie mi pielęgnacja ogrodu w stylu angielskim. Ogród był piękny, ale dość zaniedbany. Przywrócenie mu blasku łącznie z oranżerią to praca na ponad miesiąc. Koleżanka dokonała ustaleń z właścicielka ogrodu i od poniedziałku zaczynam pracę. Z mojej pracy była bardzo zadowolona do tego stopnia, ze podpisała umowę na rok na pielęgnacje ogrodu, a do tego chciałaby jeszcze umówić się na sprzątanie domu.

Firma sprzątająca i zajmująca się ogrodami to bardzo dobry pomysł biznesowy. W końcu wszelkie usługi wykonuje się w obrębie domu, posiadłości czy też firmy, więc jest to dobry interes.

Więcej na stronie http://www.a-garden.pl

Close Menu