Kilka dni temu mój telefon spadł podczas spaceru. Miałem wielkie nieszczęście i uszkodzona została szybka. Musiałem postawić na jej całkowitą wymianę co wiązało się ze sporymi kosztami. Jednak szkoda mi było swojego samsunga, ponieważ nie dawno został kupiony.

Etui dodatkowym zabezpieczeniem

dobre etui samsung galaxyNiestety wcześniej nie pomyślałem o tym aby go dodatkowo zabezpieczyć. Myślałem, że nic się przecież nie powinno wydarzyć. Teraz postanowiłem być mądrzejszy i po takiej sytuacji koniecznie odwiedziłem stronę internetową z różnymi etui. Sklepy stacjonarne według mnie nie miały tak szerokiego wyboru jaki by mnie interesował i zdecydowałem się na sieć. Tam na mojego samsunga galaxy mogłem znaleźć wiele dodatków. Przeszukując podstrony z różnego rodzaju etiu w końcu znalazłem coś dla mnie. Miało dwie funkcje. Pierwsza była ochronna, a druga miała spore walory estetyczne. Na dodatek kolor był nie typowy. Ja zdecydowałem się na ciemno zielony model. To był mój ulubiony kolor i chciałem mieć coś takiego. Dobre etui samsung galaxy zostało dostarczone pod wskazany adres już po kilku dniach roboczych. Produkt, który chciałem idealnie pasował na mój model smartfona. Od razu inaczej wyglądał. Jednak nie to było moim priorytetem. Pragnąłem dodatkowo zabezpieczyć go przed ponownym upadkiem. Koszty naprawy były bardzo wysokie i nie chciałem tego przechodzić ponownie. Jako osoba, która dbała o swoje rzeczy musiałem myśleć bardziej strategicznie i przewidywać takie wypadki.

Niestety w pierwszym momencie popełniłem błąd i nie skusiłem się na dodatkowe etiu. Teraz sam szukałem czegoś takiego. Było wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów i posiadało zadawalające opinie wśród innych użytkowników. Nie zawiodłem się i teraz to ja mogę polecać innym swoje nowe etiu.