Prowadzę firmę z mężem. Mąż jest stolarzem i wykonuje różne meble na wymiar. Ja zajmuję się wszystkimi rozliczeniami i zamawiać towar. Znam się na drewnie i wiem jakie płyty warto zamawiać. Wszystkiego nauczył mnie mój mąż. Dobrze nam się razem pracuje i cieszę się, że nasza firma tak dobrze się rozwija.

Rozliczam wykonane przez męża szafy

szafy do zabudowy ceny warszawaSzafy do zabudowy ceny warszawa są chętnie zamawiana przez różnych klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi ale także firmami i hotelami czy pensjonatami. Mąż na prawdę ma w swoich rekach porządny fach. Kiedyś nasza firma miała mało zleceń ale z roku na rok było ich coraz więcej. Obecnie jesteśmy jedną z bardziej znanych firm w mieście. Zatrudniamy sporo osób i mamy sporo zleceń. Ja zamawiam materiały i staram się współpracować z samymi najlepszymi producentami aby mieć pewność, że szafy do zabudowy wykonane przez męża będą długo służyły naszym klientom i będą dobrej jakości. Wielu klientów jak kontaktuje się z nasza firmą to dopytują się o ceny i mniej więcej staram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie mogę podać jednak dokładnej ceny dopóki nie zostanie wykonany pomiar. Szafy do zabudowy ceny warszawa są wykonywane na wymiar i dopiero kiedy wiadomo jaka szafa ma być duża to można określić ile to będzie kosztować. Staramy się zapewniać takie ceny, żeby każdego było stać na nasze meble. Możemy zapewnić różne materiały i wówczas ceny są przystępne dla wszystkich.

Bardzo podoba mi się to, że nasza firma tak dobrze się rozwija. Od początku z mężem bardzo angażowaliśmy się w nasze obowiązki i staraliśmy się osiągnąć jak najwięcej w naszej branży. Nasi klienci nas doceniają i mamy sporo pozytywnych komentarzy i to jest dla nas najważniejsze. Dla naszych klientów staramy się wykonywać najlepszej jakości meble.

Close Menu