Czy lubicie dekorować wnętrza? Dla wielu z nas to wspaniała zabawa, możliwość pobudzenia wyobraźni i rozwinięcia kreatywności. Odpowiednio dobrany kolor ścian, meble pasujące do siebie nawzajem i dodatki nadające pomieszczeniu charakter to podstawa wystroju każdego pokoju.

Okrągłe lustra dodają uroku naszym wnętrzom

okrągłe lustro w czarnej ramieJednym z najważniejszych dodatków, obecnych w każdym domu czy mieszkaniu, jest lustro. Każda kobieta wykonująca makijaż czy układająca włosy, oraz każdy mężczyzna golący swój zarost potwierdzi, że bez lustra w łazience ani rusz. Powinno ono znaleźć się również w przedpokoju, by móc skontrolować swój wygląd przed wyjściem do szkoły lub pracy. Okrągłe lustro w czarnej ramie szczególnie pasuje do łazienki utrzymanej w oszczędnym stylu i chłodnej bieli. Taki dodatek możemy zakupić w sklepach z meblami, artykułami gospodarstwa domowego, lub też zamówić w internecie. Musimy jednak mieć pewność, że wymiary lustra są dopasowane do naszej przestrzeni w łazience. Zazwyczaj wieszamy je nad umywalką, warto więc przed dokonaniem zakupu zmierzyć wolną przestrzeń i dopasować lustro odpowiednio do miejsca, jakim dysponujemy. Ważne jest również, by ładnie komponowało się ono z resztą wystroju. Jeśli nasza łazienka utrzymana jest w nowoczesnym stylu, bieli, czerni czy brązach, lustro w czarnej ramie będzie tam doskonale pasować. Możemy wówczas spokojnie dokonać zakupu w odpowiednim sklepie i powiesić lustro tam, gdzie wyznaczyliśmy dla niego miejsce.

Dodatki przystrajające nasze wnętrza, takie jak figurki, zdjęcia rodzinne czy lustra, powinny komponować się z całością wystroju i nadawać wnętrzu wyjątkowości. Okrągłe lustra możemy powiesić w łazience lub przedpokoju, byśmy mogli wygodnie się w nich przeglądać, gdy tego potrzebujemy.