Kiedy lokator wyprowadzili się z mieszkania, które mu wynajmowałem, to postanowiłem zrobić tam generalny remont. W planie miałem kupić nowe meble do pokoju i odświeżyć łazienkę. Kawalerka miała kuchnię i jeden pokój, więc wiedziałem, że nie czekał mnie duży wydatek.

Kupienie modnego lustra z oświetleniem LED 

lustro z oświetleniem led do łazienkiW łazience do tej pory nie było lustra, gdyż poprzedni lokator go nie potrzebował. Tym razem nie miałem pojęcia kto zdecyduje się wynająć moją kawalerkę i chciałem takie lustro kupić. Łazienka prezentowała się nowocześnie i takiego właśnie lustra potrzebowałem. Kiedy już miałem meble do pokoju i kuchni, to wybrałem się do sklepi, żeby kupić lustro z oświetleniem LED do łazienki, na które się zdecydowałem. W łazience była lampka, ale nie dawała tak dobrego światła. Kobieta w takich warunkach nie byłaby w stanie wykonać sobie precyzyjnego makijażu. Lustro z oświetleniem nadawało się idealnie. Ja w swojej łazience w domu miałem takie właśnie lustro z oświetleniem i z tego rozwiązania byłem najbardziej zadowolony. W sklepie kupiłem dość tanie lustro i od razu pojechałem do kawalerki, żeby zawiesić je w łazience. Wybrałem lustro w średnim rozmiarze, ponieważ nie chciałem, żeby wychodziło poza blat ze zlewem. Wybrałem idealne lustro, które pasowało doskonale. Oświetlenie było solidne i dawało mocne światło. Tak dobrze oświetlone lustro było podstawą wyposażenia każdej łazienki. Kawalerka po remoncie prezentowała się bardzo atrakcyjnie.

Mieszkanie wynajęła ode mnie młoda studentka, która była zachwycona moim lokalem. Nie podwyższyłem ceny ze względu na remont, bo uznałem, że oferta może wtedy nie przyciągnąć tak wiele osób. Zainteresowanie jednak było spore, ale ta studentka zdecydowała się od razu i to jej wynająłem lokal.