Jak skończyłem studia ekonomiczne zdecydowałem, że zanim rozpocznę poszukiwania pracy to trochę odpocznę. Na wakacje wyjechałem do wujka za granicę i trochę tam czasu spędziłem.

Kredyty pozabankowe brały głównie osoby zadłużone

kredyty dla zadłużonychDopiero po powrocie do kraju zdecydowałem się ostro zabrać za szukanie pracy. Interesowały mnie głównie finanse, dlatego poszukiwania pracy zawęziłem do tego obszaru. Znalazłem ciekawą ofertę pracy biura, które oferuje pożyczki pozabankowe dla zadłużonych. Stwierdziłem, że wyślę do nich swoje dokumenty. Na studiach poruszaliśmy zagadnienia takie jak najlepsze kredyty pozabankowe dla zadłużonych i miałem w tej kwestii spore doświadczenie. Wiem także jak realizuje się pożyczki dla firm, dlatego jestem przekonany, że moja kandydatura jest idealna na to stanowisko pracy. Po tygodniu zadzwonił do mnie właściciel tej firmy i zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotowałem się do spotkania i jeszcze przypomniałem sobie informacje jeżeli chodzi o kredyty dla zadłużonych czy również te pożyczki dla firm. Chciałem zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy, ponieważ zależało mi na tym stanowisku. Oczywiście w pierwszej kolejności zostałem zapytany czy wiem na czym polega pożyczka dla firm bez bik, więc już wiedziałem, że jestem na wygranej pozycji. Opowiedziałem szczegółowo o wszystkim czego się nauczyłem na studiach i zauważyłem, że zrobiło to ogromne wrażenie na właścicielu tej firmy. Na koniec jeszcze mnie zapyta czy wiem jak przydzielana jest pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik oraz jakie dokumenty należy przedłożyć.

Co prawda nie było tego na studiach, ale wydało mi się to dość logiczne, więc odpowiedziałem tak jak mi się wydawało, że powinno być. Oczywiście również tym razem mi się udało. Pracę otrzymałem bez problemu. Następnego dnia zaczynam.

Close Menu