Przedświąteczny ruch w moim sklepie z pudełkami to jest to co bardzo lubię. Tłumy się ustawiają bo chcą kupić opakowania kartonowe. Oczywiście mam wszystkie opakowania kartonowe jakie klient może sobie zażyczyć.

Taśmy pakowe są mocne

taśmy pakoweMam takie opakowania kartonowe z każdego rodzaju, rozmiaru, różne grubości, różna gramatura i ciężar. Moja klientka, kiedyś, jakiś rok temu, mówiła, że chciałaby kupić kartony fasonowe, których rok temu jeszcze nie miałem. Jednak dzisiaj kartony fasonowe zdobią mi pułki po samo sklepienie sklepu. Każdy będzie zadowolony, ponieważ udało mi się sprowadzić kartony fasonowe każdego rodzaju. Klientka przyszła i kupiła kartony fasonowe, w zasadzie chyba wszystkie jakie miałem. Byłem zaskoczony jej konsekwencją, ale ważny był mój zysk. Standardowo sprzedawały się woreczki strunowe. One zawsze się nadadzą do różnego typu zadań. Takie woreczki strunowe są na tyle uniwersalne, że można w nich i drobne prezenty trzymać, jakąś biżuterię, drobne ozdoby, liściki, obrazki, no w zasadzie wszystko. Mam woreczki strunowe na kolczyki, oraz znajdą się takie woreczki strunowe na książki. Tak, takie duże też się u mnie w sklepie znajdą. Wiadomo, jak ktoś chce dobrze zabezpieczyć prezent, to proponuje mu taśmy pakowe. Na te taśmy pakowe samoprzylepne można liczyć, bo dobrze się kleją i trzymają jak Herkules jakiś. Mam najlepsze taśmy pakowe w mieście, a nie zdradzę nikomu mojego źródła. Ostatnią rzeczą, która w tym okresie się dobrze sprzedaje, to na pewno są koperty bąbelkowe.

Wiadomo, jak ktoś wysyła jakiś delikatny prezent, na przykład telefon komórkowy, to takie koperty bąbelkowe dają najwyższą gwarancję bezpieczeństwa podczas podróży. Staram się mieć zawsze komplet i różne koperty bąbelkowe, każdej wielkości. Święta za pasem, a kasa pełna jest.

Więcej o taśmach http://pakowacz.eu