Wielu rodziców ma spory problem z wyborem optymalnego prezentu dla swojego malucha. Bowiem standardowe zabawki z reguły nie skupiają uwagi na długo, a ich walor edukacyjny jest zazwyczaj bardzo mocno ograniczony. Zatem co warto kupić?

Solidne dziecięce motory elektryczne

motor elektryczny dla dzieciDobrze dobrany prezent dla dziecka to taki, który będzie pasował zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wielu pewnie myśli, że to niemożliwe lub trudne do pogodzenia, jednakże dzieci, niezależnie od płci, uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy, co chyba każdy z nas wie z własnego doświadczenia. Najczęściej zaczyna się naukę jazdy od roweru, ale od tego chwila, by dziecko mogło się przesiąść do pojazdu elektrycznego i Wśród nich mamy do wyboru auta oraz motory. Jeżeli chodzi o wybór rodziców to częściej stawiają na drugą opcję, nie tylko z racji niższej ceny, ale także funkcjonalności, pojmowanej głównie przez zwrotność. Motorem steruje się dziecku o wiele łatwiej albowiem są one lżejsze od samochodów i nie ograniczają ruchów. Motor elektryczny dla dzieci to wydatek, w zależności od modelu, między 300 a 500 złotych. Podczas, gdy zakup samochodu elektrycznego to często kwestia 1000-1500 złotych. Dziecięce motocykle są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą coś na swój gust. Jeżeli chodzi o źródło zasilania tych pojazdów są nim bardzo wytrzymałe akumulatory, dzięki którym nieprzerwana zabawa jest możliwa przez kilka godzin.

Prawda jest taka, że w internecie znajdziemy dziecięce motocykle nawet za 150 złotych, jednakże kwestia ich jakości oraz funkcjonalności jest delikatnie rzecz ujmując, kontrowersyjna. Toteż lepiej dołożyć te kilkaset złotych i kupić pojazd z dużo wyższej półki, który posłuży co najmniej kilka sezonów.