Zapewne wiele kobiet marzy o znalezieniu dla siebie kogoś z kim będą mogły dzielić trudy swojego życia. Jednak jeszcze lepiej gdy jest to przystojny mężczyzna ze sporą fortuną. Można wtedy spodziewać się naprawdę przyjemnego życia które spędzicie na robieniu różnych przyjemnych rzeczy.

Na co zwrócić uwagę szukając bogatego męża?

szukam bardzo bogatego mężaJednak gdzie można znaleźć kogoś takiego? Według mnie dobrym sposobem jest zarejestrowanie się na portalu randkowym który przeznaczony jest dla bogatych mężczyzn. Ogółem określa się ich mianem sponsorów jednak ich cele mogą się różnić. Trzeba dosyć szybko zorientować się czy dany facet pragnie małżeństwa czy raczej niezobowiązującego związku. Jednak nie jest to wcale trudne. Zwykle szczerze mówią o swoich potrzebach co jest niezwykle wygodne. Jednak żeby móc liczyć na małżeństwo nie powinnyście zbytnio emanować swoją seksualnością na zdjęciach które umieszczacie na portalu. Powinnyście poprzez odpowiedni opis pokazać że jesteście odpowiednią osobą z którą można spędzić swoje życie. W przypadku luźnych relacji najważniejszy jest wygląd, jednak w przypadku małżeństwa niezwykle istotny jest charakter. Choć oczywiście powinnyście dbać o siebie i ukazać swoją urodę, bo jak wiadomo mężczyźni są wzrokowcami. Moja znajoma która od razu zadeklarowała coś w stylu szukam bardzo bogatego męża, nie miała szczególnych problemów z tym. Wiedziała w jaki sposób znaleźć kogoś odpowiedniego i na co zwracać uwagę jeśli chodzi o charakter u tej osoby. Musicie zorientować się czy jest to ktoś odpowiedzialny oraz troskliwy, wtedy możecie liczyć na naprawdę szczęśliwe małżeństwo.

Przede wszystkim powinnyście ukazać swoje wnętrze, to jest najbardziej istotne w przypadku szukania męża dla siebie. Zdjęcia nie mogą być zbyt wyzywające, bo mimo wszystko swój seksapil powinnyście pokazać w sytuacji sam na sam. To podstawy, jednak warto zwrócić na nie uwagę.

Close Menu