Mojego kolegi tata jest stolarzem. Swój zakład prowadzi już od wielu lat i ma bardzo wielu stałych klientów. Chociaż mogłoby się wydawać, że tata koleżanki robi przede wszystkim klasyczne meble to wcale tak nie jest.

Hokery i kuchenna wyspa

hokeryTata koleżanki robi naprawdę bardzo nowoczesne meble. No w sumie to praktycznie takie jakie sobie tylko ktoś zamówi. Bo może według projektu zrobić to co komu się tylko podoba. Widziałam jak niedawno zrobił nowoczesne krzesła w bardzo różnych kolorach. Te krzesła były naprawdę bardzo ładne i oryginalne. Koleżanka powiedziała mi, że akurat one zostały zamówione do jakiejś nowej restauracji. Jestem bardzo ciekawa tego jakie jedzenie będzie akurat tam serwowane. Innym razem widziałam jakie tata koleżanki zrobił krzesła do jadalni i także byłam pod dużym wrażeniem tego co on zrobił. Stwierdziłam, że gdy sama będę kiedyś urządzała swoją kuchnię czy jadalnię to przyjdę do taty koleżanki i zamówię właśnie takie oryginalne krzesła. o takich krzeseł jakie on robi nie ma nawet w internecie a mogłoby się zdawać, że tam akurat są niemal wszystkie meble. Tata koleżanki robił dla mojego brata stylowe hokery, które stoją teraz ze jednej strony wyspy. I uważam, że są naprawdę ładne. A także są bardzo solidnie zrobione. Na pewno w żadnym salonie meblowym nie ma takich solidnie zrobionych mebli. Mój brat chwalił się wszystkim, że te hokery robił mu stolarz na specjalne zamówienie. Te hokery przetrwają pewnie wszystkie meble, które brat ma w domu. Bowiem inne meble zostały kupione w salonie meblowym i widać że niezbyt starannie zostały wykonane i z niezbyt dobrych jakościowo materiałów.

Zaś te hokery zostały zrobione z prawdziwego drewna, które zostało specjalnie zaimpregnowane i zalakierowane. Wszystko tam wygląda naprawdę perfekcyjnie.