Kilka lat temu zdecydowałem się, że przeniosę swoją firmę do Warszawy. Zajmuję się telemarketingiem a w warszawie jest wielu pracowników. Moja firma jest ogromna, ponieważ posiadam hale sprzedażowe, pomieszczenia socjalne toalety, biura dla innych działów i magazyn.

Sprzątanie biur musi być fachowe

sprzątanie biurUznałem, że firma sprzątająca będzie doskonałym rozwiązaniem. Taka firma sprzątająca posiada wykwalifikowanych pracowników, dla których sprzątanie firm nie stanowi żadnego problemu. Przyda się też co jakiś czas mycie okien we wszystkich pomieszczeniach oraz pranie wykładzin, które są na wszystkich halach sprzedażowych. Tak, potrzebne jest mi fachowe sprzątanie biur na terenie warszawy, dlatego znajdę odpowiednią do tego firmę. W warszawie co druga firma sprzątająca ogłasza się jako najlepsza i w sumie ciężko było mi dokonać wyboru. Postanowiłem skontaktować się ze znajomym, któremu firma sprzątająca od wielu lat robi sprzątanie biur to na pewno mi pomoże. Znajomy powiedział, że jest dobra firma sprzątająca i mi ją polecił. Skontaktowałem się z jej właścicielem. Na spotkanie przybył właściciel, do którego należy firma sprzątająca oraz jego pracownik. Poinformowałem, że interesuje mnie mnie okien we wszystkich pomieszczeniach oraz pranie wykładzin. Jeżeli chodzi o codzienne sprzątanie biur, to wystarczą podstawowe porządki. Właściciel powiedział, że jego firma sprzątająca pierwsze prace wykona za darmo, żebym mógł ocenić pracę jego ekipy sprzątającej i podjąć decyzję co do współpracy. Pomysł mi się spodobał i umówiliśmy się na mycie okiem oraz ogólne sprzątanie biur.

Jest to dobra warszawska firma sprzątająca, więc jestem przekonany, że nasza współpraca będzie podjęta na stałe. Zależy mi aby mycie okien było fachowe. Wszystkie porządki będę osobiście nadzorował za pierwszym razem.