W ten weekend pierwszy raz byłam u rodziny mojego narzeczonego w domu. Zawsze spotykaliśmy się albo u nas, albo w mieście na jakiejś kawie. Teraz miałam okazję odwiedzić ich w domu, który wybudowali za miastem.

Wspaniałe wrażenia weekendowe

nowoczesne drzwi szklaneW najśmielszych snach, nie spodziewałam się, że ujrzę tak piękny dom włącznie z wnętrzem. Zostałam zaproszona właściwie do pałacu. Wszystko jasne, z wielkimi zasłonami, z wyjściem na taras. Wszędzie były nowoczesne drzwi szklane które zwróciły moją uwagę. Widziałam takie tylko w jakichś hotelach, a tu mieli je pod ręką. Drzwi takie były na taras, wprost na widok niesamowitego ogrodu z oczkiem wodnym, i drzewami, i wszelaką roślinnością. No i w dwóch sypialniach na pierwszym piętrze z wyjściem na łączone balkony. Dojechaliśmy wieczorem, więc od razu poszliśmy do pokoju odpocząć po podróży. A już z samego rana obudził mnie śpiew ptaków, i wspaniały widok za oknem. Od razu zrobiłam sobie gorącą czekoladę i usiadłam przed tymi szklanymi drzwiami. Na balkon nie wychodziłam, bo było jeszcze chłodno o tej porze, ale chociaż mogłam się poprzyglądać wszystkiemu zza tych wielkich szyb. Nie spodziewałam się takich luksusów w domu rodzinnym mojego narzeczonego. Nigdy się nie obnosili z niczym, i byli bardzo skromni. Dlatego cieszę się, bo czułam się wśród nich swobodnie, i mnie polubili. Teraz przyjeżdżać będę na pewno częściej, a zwłaszcza latem. Będę się opalała na tarasie, i podziwiała widoki. Może porobię zdjęcia ptakom i kwiatom, których jest pełno w ogrodzie.

Te szklane drzwi, to był strzał w dziesiątkę. Od razu nadają domowi innego wyglądu, takiego bardziej majestatycznego. Dodatkowo są źródłem światła, i wszystko jest idealnie zaprojektowane. Nie mogę się napatrzeć na to wszystko, bo dawno nie widziałam czegoś tak pięknego na własne oczy.