Szukaliśmy w naszej firmie drukarnię, do której będziemy mogli odezwać się o każdej porze dnia i nocy. Pracowaliśmy w marketingu, ale głównie z klientami zagranicznymi, więc wiadomo, strefa czasowa i te sprawy robi dużą różnicę w prowadzeniu działalności.

Wybraliśmy jedną drukarnię do współpracy

drukarnia wielkoformatowa w ŁodziStwierdziliśmy, że drukarnia pracująca od rana do szesnastej może nie być dla nas wystarczająca, dlatego postanowiliśmy znaleźć jakąś, która będzie funkcjonowała przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie było to wcale takie trudne, ale o tym za chwilę. Drukarnia wielkoformatowa w Łodzi, do której się zadzwoniliśmy z paroma pytaniami bardzo chętnie odpowiadała na wszystkie i widać było, że ma grono zadowolonych klientów, których potrafi obsłużyć. Właśnie o taką firmę nam chodziło. Chcieliśmy bezobsługowo korzystać z usług takich firm, aby drukarnia w mieście wysłała jedynie wytyczne co do wydruku. Posiadaliśmy już spore doświadczenie w tym temacie i wiedzieliśmy, jak powinien wyglądać projekt graficzny przystosowany idealnie do druku. Dlatego też drukarnia w mieście będzie tym bardziej profesjonalna, im będzie potrafiła szybciej realizować wszelkie zamówienia i projekty. W przypadku tych bardziej zaawansowanych, na przykład w razie druku wielkoformatowego naturalne jest, że czasu potrzeba na wydruk więcej, jednak zawsze zdawaliśmy sobie z tego sprawę.

Drukarnia działająca w naszym mieście i oferująca różne produkty do wyboru w postaci papiery, opcji uszlachetniania druku na pewno jest dla nas ciekawą opcją, gdyż nie musimy się przejmować praktycznie niczym. Czasami też pracownicy tej drukarni odpowiadają na nasze trudne i czasami na pewno irytujące pytania, po czym poznajemy, że obsługę klienta mają opanowaną do perfekcji, co jest zaletą na dzisiejszym rynku.